Šta je novo?

Catalyst vs Omega drivers

  • Začetnik teme Začetnik teme borab
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Ima li sustinske razlike u performance.Ako neko ima iskustva neka ih iznese, da ne probavam bez veze.
 
i ja bih rekao da nema, ... pre je bilo, ali sada sa 3.4 verzijom, ne znam sto bi se iko cimao da instalira omege...
 
Razlike u principu nema posto su Omega drajveri u stvari Catalist. Ali ako te mrzi da se igras sa podesavanjima "mikromenadzment" graficke, koristi Omegu; po defaultu je namestena na solidan kvalitet slike, uz pristojne performanse.
Lepo je sto Omega paket donosi i kojesta upotrebljivo:
Artifact tester, refresh force i Radeon overclock...
 
Nazad
Vrh Dno