Razlike u principu nema posto su Omega drajveri u stvari Catalist. Ali ako te mrzi da se igras sa podesavanjima "mikromenadzment" graficke, koristi Omegu; po defaultu je namestena na solidan kvalitet slike, uz pristojne performanse.
Lepo je sto Omega paket donosi i kojesta upotrebljivo:
Artifact tester, refresh force i Radeon overclock...