Šta je novo?

Catalyst 3.8 u sredu tj sutra :)

nadam se da ce biti nesto korisno u njima 😀

poz
 
da, polako se priblizavaju kvalitetu nvidia drajvera, one chicha glisha kombinacije 🙂
 
Videcemo, mnogo se ocekuje moj zadnji rezultat u 2003 je 7228 http://service.futuremark.com/compare?2k3=1384315 ,sutra cu vec javiti da li su brzi!
 
Videcemo da li su stabilni, pre svega, a brzina mozda i nije najvaznija.Mislim da nije moguce uvek postici vecu brzinu sa novim driverima u odnosu na prethodne, zar ne?
 
Marti Misterija je napisao(la):
... hmm sve sami fanATIci.... :d

ATI ownz ya! :d

Inace, ATIjev covek na Rage3D forumu je izjavio da akcenat kod 3.8 nece biti na povecanju brzine vec stabilnosti :mrgreen: i da ce biti dodat jos po neki novi feature...
 
Ma ubacice neke "optimizacije" da bi jos vise odmakli nVidiji u HL2 🙂 kakva ubrzanja za smrtnike sa R2xx GPU-ovima... 🙁
 
Marti Misterija je napisao(la):
Info prema insajderima u ATI-ju....

Davno "procurela informacija" 😉 cheers
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=36758
BTW
Cat 3.8 ce doneti mogucnost kreiranja "profila" za svaku pojedinacnu igricu. Znaci nece te biti prinudjeni da u svakoj D3D ili OGL igrici morate imati identicne FSAA/Aniso i Text. Qual. setingse.
Takodje, novi Cat ce doneti za vlasnike XT kartica mogucnost famoznog dinamickog o/c-ovanja
Pocevsi od Cat 3.8 ATi ce izbacivati i AMD64 kompatibilne drajvere za Athlon64(FX)/Opteron, odnosno WinXP 64bit Edit (konacno cemo moci ove 3D testove da poteramo kako Bog zapoveda 😉
:wave;
 
Samo vas gledam i cekam da uskoro, posle 3.11 revizije ;P , krenete da pljujete po Ati drajverima kako svima rade isto kao i sve verzije, a imaju po 20 mb :mrgreen:
 
Nazad
Vrh Dno