Šta je novo?

Captain America

kuzma_x

Slavan
Učlanjen(a)
24.07.2007
Poruke
2,155
Poena
380
Ovo se pojavilo pre nekog vremena. Slucajno sam naleteo na video review igre. Deluje mi zabavno. Ne volim bas taj capetam amerika fazon, ali mi igra deluje zanimljiva. Skidam, pa cu ad probam.

[YOUTUBE]gggG10_vfjk&feature[/YOUTUBE]



Ali tip sto komentarise je lud nacisto. Volim njegove review-e. :)

And moderatori, molim vas obrisite mi ono zadnje A u naslovu. Ne znam kako se stvori. Sad mi ne da da obrisem.
 
Poslednja izmena:
Ima i Quick Look na Giant Bomb

http://www.giantbomb.com/quick-look-captain-america-super-soldier/17-4549/

Presao sam ovo umesto novog Call of Juarez-a koji je ocajan. Svidja mi se kako su uradili borbu poput one u Batman AA. To je nekako i najbolji deo igre jer mi se svidja animacija koja se bar trudi da izgleda realno umesto arkadnog stila borbe poput svake spiderman igre. Sve ostalo je prosecno i na brzinu uradjeno. Skupljanje dosijea i ostalih predmeta po nivou je urnebesno posto na svakom koraku ima nesto za skupljanje :) Ne svidja mi se platformisanje koje je bezveze u vecem delu igre kao ni sam engine i grafika koja je jedva prosecna. FPS je skoro sve vreme dosta problematican a sam izgled lokacija je takav da se vidi da je ovo igra sa niskim budzetom i produkcijom.


Sve u svemu nije lose za ubijanje vremena posto se moze preci za 5-6 sati :)
 
Igrao sam malo. Jako mi se svidja borba. Dobro tabanje. Meni nista vise od toga i ne treba. :)

Sto rece deluje kao borba iz betmena.
 
Odigrao sam. Jos pre neki dan. nema sta mnogo da se igra. Dosta fajta (i to je dobro), i gomila americke propagande. Ako vam se prica ne smuci do kraja, ne brinite, na kraju hoce. Relativno je laka igra. Fajt je zanimljiv ali lak. Boss-ovi su jos laksi. Platformske deonice se svode na pravovremeno pritiskanje jednog tastera. Dobro za ubijanje nekoliko sati ako bas nemate sta da igrate. Igrajte bolje nesto dobro ponovo.

I jos nesto, igra ima ogromnih problema sa frame-rateom. Cim izadjete na otvoreno, krene seckanje.

Nije vredno zamaranja.
 
Igra se,trenutno sam u chapteru 8. Za sada se trudim da skupim sto vise dosijea i ostalih dzidza-bidza,jos uvek me nije smorila. :) Grafika je zakazala,a i framerate me uzasno nervira,ali,ja nastavljam da je igram. :)
 
Nazad
Vrh Dno