Šta je novo?

Canva pro - multi user licenca?

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Potrebna mi je licenca za pro verziju ove platforme, ali ne placa mi se 12$ mesecno, posto mi treba za neke realativno osnovne i povremene poslove. Zanima me da li neko ovde mozda ima potrebu za ovim i da li je zeljan da delimo licencu? Koliko sam razumeo, pretplata moze da se deli na pet ljudi. Da li znate, to mi je dosta bitno, da li ako se licenca deli, moze svako da ima svoj deo za rad, nezavistan od ostalih i bez pristupa ostalih clanova?
 
Ja sam zaintereosavan ako bi se javilo jos par ljudi. Sto se mene tice ne smeta mi ni ako se vidi, svako moze da ima svoj folder
 
Mozete i mene da dodate na listu
 
Ok, odlicno. Ima nas trojica. Ako se javi jos jedan, ili dva coveka, to je to. Mozemo u detaljnije dogovore.
 
Mogao bih ja. I da jednom mesecno upotrebim isplatice se 😀
 
Odlično. Hajde da vidimo da li će se još jedan čovek javiti. Ako ne, što se mene tiče, možemo i ovako, nas četvorica.
 
Moze, to je sasvim okej. Pa ako se neko javi, jos bolje
 
Ok. Nastavljamo privatno. Ako je neko još zainteresovan, imamo još jedno upražnjeno mesto.
 
ja sam kupio od lika na instagram koji mi je prodao za neku smijesnu cijenu tipa 20e bez ogranicenja i bez dodatnih troskova.
od istog lika sam uzeo i youtube, netflix itd... sve radi
 
Našao sam slično neki indus deli kao referal PRO ... navodno ih ima učlanjeno preko 3 hiljade.
Mislim da je lažnjak teški.
 
Imamo jedno slobodno mesto u timu. Javite mi se u pm ako želite da se priključite.
 
Samo da iskoristim temu, da ne otvaram novu. I ja sam zainteresovan, ako nekome fali član, može da me kontaktira preko pp.
 
Ako neko ima jednu licencu za pro verziju ove platforme, a da je jeftinije od 12$ mesečno, uzeo bih za par povremenih poslova.
 
ja sam kupio od lika na instagram koji mi je prodao za neku smijesnu cijenu tipa 20e bez ogranicenja i bez dodatnih troskova.
od istog lika sam uzeo i youtube, netflix itd... sve radi
Ako ti canva pro i dalje radi, može li na pp link do tog insta profila? :)
 
Imamo u našem timu jedno prazno mesto od 12. avgusta. Ako neko hoće da bude deo tima i da delimo troškove neka me kontaktira u pm.
 
Nazad
Vrh Dno