Šta je novo?

CANON S1 - flash problem, isto kao i Calibra

pa sto mu ne udarimo ban... mislim zasluzio je.... :p
 
Mozda mi se niste nadali, ali, evo me, pa cak imam i nesto novo da vam kazem.
Od 19. oktobra aparat je bio u BG Elektroniku. Proteklih dana, pred Novu godinu, javili su iz servisa da je popravka zavrsena, javio se Calibra, pa se javio cak i blic :wave: . Da, da, radi! :banana: :whip:
Jedino su sada modovi malo pobrkali loncice. Tako recimo portreta ima i gde se ne ocekuje, na kameri je auto mod, manuel moda nema, umesto slow shot je fast i tako.
Deluje banalno, videcemo da li je tako...
 
Opet u BG elektronik.
 
@genijalcin@23
U septembru je poslednji put postovao...


@Marti Misterija
Ne znam, majku mu, par puta sam video coveka, par puta pricali telefonom (i u vezi aparata, a i u vezi nekih saveta za HiFi koji je hteo da pazari) i bas mi je delovao kao sasvim OK lik. Garant covek ima nekih privatnih problema. Interesovalo me je samo dali neko nesto zna...
 
Kalibra je po svemu do sad bio sasvim OK lik, a ja se i dalje nadam da ce problem sa S1 biti konacno resen.
 
Ma zato sam i pitao, cisto me zanima sta se desava sa njim. Ne zbog toga sto brinem tudju brigu.
 
Kad smo vec kod toga, spamerski post ;)
 
Delija je napisao(la):
@genijalcin@23
U septembru je poslednji put postovao...
@Marti Misterija
Ne znam, majku mu, par puta sam video coveka, par puta pricali telefonom (i u vezi aparata, a i u vezi nekih saveta za HiFi koji je hteo da pazari) i bas mi je delovao kao sasvim OK lik. Garant covek ima nekih privatnih problema. Interesovalo me je samo dali neko nesto zna...
Ja sam nekada kupio nesto od njega pa sta sad. Ovo sa ovim Canonom je EXTRA bezobrazno ponasanje i tu nema opravdanja nekakvim privatnim razlozima, to mu je profesija. Ili je radi kako treba ili cao. Takvi nam na forumu ne trebaju.
 
Skrecem paznju da sam forum i trgovina medju clanovima foruma nemaju nikakve medjusobne veze, trgovanje je medjusobna stvar clanova foruma.

Cisto da se ponovi jos 1x.
 
Prodaja digitalnih aparata u Srbiji moze da bude zesce odgovoran i neprijatan posao.

Na zalost, obzirom na siromastvo, znam mnogo mladih bracnih parova koji jedva napabirce neku paru za digitalni aparat (ili ako imaju srece, neko im pokloni) i onda kad ga kupe iz nekih sivih kanala od nekog neodgovornog lika, i posle se pokvari, sve padne u vodu.
Beba poraste dok kazes keks. A aparat kupljen da se to ovekoveci, sedi u nekom servisu, ili putuje na toj famoznoj relaciji, singapur, beograd.

A uspomene nece cekati. Ne znam, ali da sam ja u pitanju, zaista bi me grizla savest i mislim da ce ljudi konacno shvatiti da im je jeftinije da pogledaju po radnjama koje ozbiljno rade taj posao, nego da se smaraju sa raznim likovima koji to prodaju kod kuce a ne mogu da obezbede podrsku u slucaju da nisu u mogucnosti da reaguju.

Ko daje garanciju, po meni mora da ima "backup" osobu, koja ce u slucaju necega da ispostuje ljude.
 
Nazad
Vrh Dno