Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

Jos samo kad bi razdvojili verzije MP od SP/Co-Op pa da lepo ljudi placaju manje i svako kupi sta mu volja.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A sta se desava sa muljavom (blur) slikom? Jel su rekli, da li je to future :S: ili bug koji ce resiti?
 
Iga je po defaultu na 70% render scale a vecina ostavi defaultne postavke. I koriste "blurry" AA. Ne znam koja ce ponuda biti u finalnoj igri ali se moze skroz ugasiti i slika bude ostra.
 
Hoce se igrati ovo? :) Bas me nesto pukao hajp igra mi se nesto moderno, Battlefield ne planira vise tako nesto ocigledno, sledeci su krstaski ratovi verovatno.. Za CS sam ispao iz fazona bas, ginem na casual serverima (krivim M560 mis i metalnu podlogu :) ).
 
Skida se, 125gb
Ima li ko ce igrati ovo.. dodajte me Snake1989 na onom battlenet sta je vec :D
 
i postavi koji screenshot sa i bez razlicitih aa opcija :))
 
^Postavicu :)
@oogabooga
Posle ubogog BF V koji sam resio da zauvek batalim, a mislim da cu i ceo serijal ubuduce, na ovo se planiram orijentisati sto se tice Mp pucacina... Igrao sam prethodne Cod na konzoli, i sta znam fast paced karton shooter su bili, i ovo mi deluje da ce tako biti al ajde videcu
 
@Snake, ja i dalje igram COD 4 - prvi MW - po meni i dalje najbolji (na ps4 imam prvi MW remastered, i sta ja znam, nije me nesto odusevio), i u zadnje vreme dosta igram WW2, oba na PC naravno, jer odavno sony nisam ni upalio, i sta ja znam, meni su skroz OK, ako hocu na brzinu da se izduvam i izbacim negativnu energiju iz sebe, onako, brza pucacina i to je to :)
tako da verujem da cu probati i ovaj novi :)
 
Ja cepo cod mobile na kompu pa sam se malo zainteresovao za cod. Prisetio sam se starih vremena :D Uzeleo sam se malo te instant akcije sa sarenisima 300 upgradea i ostalog.
Da li neko zna gde mogu najjeftinije da nadjem kljuc za ovo?
 
Deluju dobro SP, valjda nije vise skroz karton shooter
 
Mali off, video ovaj COD pa rekoh ajd da uzmem neki raniji, nisam igrao poslednjih nekoliko... da li je moguće da ove igre i dalje imaju cenu 20+ EUR, i to one od pre 10 godine, ove novije su 40+??
 
Ovaj poslednji deo bi trebalo da oporavi serijal sa novim endzinom i kvalitetom. Poslednjih 4 5 delova su raspad sistema. Zato bolje nemoj da ih kupujes.
 
Untitled.jpg

Brzinski SS, na prvi pogled mi je ovo jako "last gen" i identicno starim COD... navodno novi engine a ne izgleda nista posebno.. Odlicno radi , sve na max.. U sekvencama postoji problem neki, u njima laguje
 
Je l si probavao multy? Citam nesto serveri zezaju? Koji je poslednji cod koji si igrao pre ovog?
 
Nisam multi probao jos... To cu veceras
Svaki moguci Cod sam igrao, sem Black Ops 4... To nisam hteo jer battle royale me ne zanima i nedostatak SP
 
Aha znaci isto kazes ko i do sada...je l bar napucavanje ista bolje?
 
Napucavanje mi je isto...ono prvi metak kad pogis protivnika i kao oseti se ta tezina metka i kad on krene da pada i dok jos pucas u njega onda je onaj totalni karton feel jee igra vise ne detektuje metke... Ista prica kao u svakom Cod, i ono da se protivnici spawnuju u bas odredjenom trenutku i tako... Ne kazem da je lose,igracu do RdR 2 :) ali sam ocekivao malo vise promena
 
CoD i uvek isti novi-stari endzin :d
 
Jako unapredjen Quake 3 engine hahaha
 
Nazad
Vrh Dno