Šta je novo?

Call of Duty 2 demo released

zverkons

Čuven
Učlanjen(a)
04.10.2003
Poruke
397
Poena
620
Inace SP demo tezak oko 670mb

* MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

- 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX(R) 9.0c compatible 64 MB Hardware Accelerator video card and the latest drivers
- English version of Microsoft(R) Windows(R) 2000/XP
- Pentium(R) 4 1.4GHz or AMD Athlon(TM) XP 1700+
- 256 MB RAM (512 MB RAM recommended)
- DirectX(R) 9.0c (Not Included with Demo)
- 100% DirectX(R) 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers.
- 100% Windows(R) 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
- 700 MB of uncompressed free hard disk space (plus 800MB for Windows(R) 2000/XP swap file)


linkovi:

http://files.gaminghorizon.com/cod2demo.exe
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=1272&id=5513
http://browse.files.filefront.com/Call_Of_Duty_2_Official_Demos/;1413175;/browsefiles.html
http://dlx.gamespot.com/pc/callofduty2/moreinfo_6134353.html
 
Poslednja izmena:
zverkons je napisao(la):
ja sam skinuo sa prvog i mogu reci da je demo odlican i puno ocekujem od COD2

Kakva je grafika,igrivost,hardverski zahtjevi
 
eno ti gore hardverski zahtevi za demo, za finalnu verziju mislim da jos ne postoji nista konkretno, grafika u demo-u moze samo do normal ali i takva je odlicna igrivost je jako dobra mozda cak i bolja od keca ;)
 
zverkons je napisao(la):
eno ti gore hardverski zahtevi za demo, za finalnu verziju mislim da jos ne postoji nista konkretno, grafika u demo-u moze samo do normal ali i takva je odlicna igrivost je jako dobra mozda cak i bolja od keca ;)
Uh bre mogu mislit,naloziste me za cas...:)
 
ha svim nabudzenim detaljima igra u 1280x1024 radi, po mom ukusu, nedovoljno brzo na 2.5 GHz 64-ci, 2 giga RAM-a i 6800Ultri! U prevodu za ekstra setovanja je extra zahtevna!
 
Poslednja izmena:
nadam se da ce to malo bolje optimizovati na finalnoj verziji
 
Nedjo je napisao(la):
ha svim nabudzenim detaljima igra u 1280x1024 radi, po mom ukusu, nedovoljno brzo na 2.5 GHz 64-ci, 2 giga RAM-a i 6800Ultri! U prevodu za ekstra setovanja je extra zahtevna!

Eto izgovora za kupovinu 2x NX7800GTX u SLI modu :d
 
Nedjo je napisao(la):
ha svim nabudzenim detaljima igra u 1280x1024 radi, po mom ukusu, nedovoljno brzo na 2.5 GHz 64-ci, 2 giga RAM-a i 6800Ultri! U prevodu za ekstra setovanja je extra zahtevna!

Hm,..ne dajem cesto komentare(kao sto se i vidi)vise citam,ali se ne bih slozio sa tom konstatacijom.Ako ne radi na toj konfiguraciji,kako radi extra dobro sa svim setovanjima na max.,(bez trzanja,prekida zvuka,slike i sl.),kod mene na sledecoj
konfiguraciji :Sempron 3000+,2x512 DDR-a,ATI X800 Pro,A7N8X-E Deluxe?Kanta nista posebno osim graficke
:D Ovo nije samoreklama vec me stvarno zanima kako mislite "nedovoljno brzo"?
 
Nedjo je napisao(la):
ha svim nabudzenim detaljima igra u 1280x1024 radi, po mom ukusu, nedovoljno brzo na 2.5 GHz 64-ci, 2 giga RAM-a i 6800Ultri! U prevodu za ekstra setovanja je extra zahtevna!

Out of the box [autodetect @ 1024x768 predpostavljam ali cu jos proveriti] igra izgleda fantasticno i radi dovoljno brzo na A64 2G5, 1GB, 6800GT. Probacu tvoj setup ali iz iskustva znam da gotovo ni jedan vrhunski naslov nije u stanju da radi glatko na pomenutoj platformi sa maksimalnim podesavanjima.
 
Poslednja izmena:
Igra je nenormalno zahtevna:

sa 6800GT framerate se van kuca krece izmedju 20-35 fps:a. Rezolucija 1024x768, 2AA (bez AA izgleda kao Quake 3), normalna setovanja.

Optimizacija je RAVNA NULI. U stvari nije imate IZBOR directx 7 (i slovima SEDAM :S: ) patha. Tad igra izgleda kao da je izashla 2000 a ne 2005. :trust:

Battlefield 2, dva puta bolje izgleda i 3 puta je vishe optimizovan.
 
i ja sm ga odigrao.meni je radio sasvim pristojno na mom radetu 9600xt.znaci,nije padao ispod 20fps na 1024X768,aaX2,sve na medium.mada ni graficki nije nista opsebno.izgleda kao malo unapredjena verzija keca i expanzije.
ali je tu ona stara atmosfera.
jedva cekam da izdje full da nastavim da se rokam sa svabama:).
 
Tako je to kad se pravi sopstveni endzin umesto da se ljudski otkupi remek delo poput nekog id-evog cheda.
Optimizacija - katastrofa
 
7800GTX, 3500+ i ne vidim nikakav problem sa igranjem demo-a.
Sve na max.

Kad izlazi FULL ?
 
Lakse malo ljudi, ovo je tek DEMO verzija, mojne da odmah sudite igri :whip: Istina de nece biti nekih ekstra poboljsanja u full verziji, ali igra, bar po meni, je remek delo koje je vredno igrati... Meni lepo radi na 6600GT, nisam uocio neke ogoromne padove FPS-a :trust:
 
Meni OK radi na 6800GT, na 1280x1024 2xAA. Graficki igra nije nesto preterano unapredjena u odnosu na prethodne delove, sem zamucivanja koje se javlja cesto. Pocetak demoa, kad se vozite u kamionu, izgleda po meni ocajno. Kao da se nalazim ispod staklenog zvona precnika 50m, i sve sto se nalazi unutar tog zvona je bistro i jasno, a sve izvan je mutno. Nisu "pogodili" efekat isparavanja vazduha u pustinji kako treba. Inace gameplay je kao iz prethodnih delova, znaci za 10+

Jedva cekam da igra izadje, ovo mi je jedan od omiljenih serijala.

Full valjda izlazi 11. oktobra, ali nisam 100% siguran
 
Falcon je napisao(la):
Meni OK radi na 6800GT, na 1280x1024 2xAA. Graficki igra nije nesto preterano unapredjena u odnosu na prethodne delove, sem zamucivanja koje se javlja cesto. Pocetak demoa, kad se vozite u kamionu, izgleda po meni ocajno. Kao da se nalazim ispod staklenog zvona precnika 50m, i sve sto se nalazi unutar tog zvona je bistro i jasno, a sve izvan je mutno. Nisu "pogodili" efekat isparavanja vazduha u pustinji kako treba. Inace gameplay je kao iz prethodnih delova, znaci za 10+

Jedva cekam da igra izadje, ovo mi je jedan od omiljenih serijala.

Full valjda izlazi 11. oktobra, ali nisam 100% siguran

Ehh to bi od njih bio bas lep poklon, taman na moj rodjendan. :D
 
Nazad
Vrh Dno