Šta je novo?

Hardver Budget mis

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

Alekssa

Poznat
Učlanjen(a)
15.11.2021
Poruke
18
Poena
25
Poz, u potrazi sam za novim misom

Misljenje neko o budget misevima 4-5k dinara
Licno mi je za oko zapao UVI GEAR LUST
Redragon Storm Elite
to je to otprilike,dodajte neke miseve dobre i misljenja o gore navedenim misevima :D
Gaming je prvenstveno u pitanju.
 
Kolega,
u sekciji malih oglasa, kolega ksLazy prodaje 2 bezicna misa, ja ih merkam ali nisam skrpio novce, oba su za preporuku ako ti takav oblik odgovara. Nikad ne bih kupio reddregone i te stvari od kad je brat kupio jednom slusalice i bacio u kantu posle 2 meseca.
Ono sto kolega nudi su Ajazz aj139 Pro 4K i Attack Shark X3, pogledaj recenzije po netu svakako.
 
Sto rece covek iznad, na oglasima imaš Attack shark x3, vrh miš.
 
Attack shark x3 kako rekoste..
2.800 dinara, 59g tszak i jos wireless ali moze biti i wired.
Covek ima 832 ocene, misljenja?
 

Prilozi

  • IMG_9277.png
    IMG_9277.png
    198.1 KB · Pregleda: 57
Ovo na slici je R1.
X3 je simetričan i ima bolji senzor, plus je malo lakši, mada su na svim ovim kinezima senzori više nego dovoljno dobri za 99.9% ljudi.
Prelistaj temu "koje miševe imate", pisao sam o par njih.
 
I taj viper mini je sa Aliexpress-a.
Ako te ne mrzi da čekaš mesec dana da stigne, možeš i jeftinije da prođeš.

Mini sam korstio par godina, na jednom je skrol otišao pa sam naručio sa Alija drugi. Sem par nalepnica na kineskom, potpuno isti miš kao i ovaj koji je kod nas bio kupljen.

Noviji miševi imaju toliko dobre senzore, da više nije ni bitno šta koristiš. Samo da ti oblik odgovara.

Ovo su sve minijaturni miševi pa nisu za palm grip, osim eventualno R1.
 
A4tech w70
 
Sta je bolje reci ti, zbog toga sam doso ovde
Shark Attack x3 ili Shark Attack R1
x3 ima bolji senzor i laksi je mis.
R1 ima za nijansu losiji senzor, ali je malo veci i ima erognomski oblik za desnu ruku.

Objektivno, X3 je bolji, ali je ta razlika toliko nebitna, da samo treba oblik da gledas.
Ako si navikao na manje miseve, uzmi X3.
 
Upravo sam pronasao informaciju da je 118.5mm*61mm, dok je trenutni mis Redragon storm m808 125.8mm*65mm
tako da mislim da necu imati problema prilikom navikavanja, barem se nadam😁
 
Da se dopunim na temu. Predlog za wireless mis za laptop, bilo bi lepo da ima i bluetooth opciju, a ne samo dongle. Ne volim one mini miseve, ali ne mira da bude ni kao 'kucni' logitech g502. Nemam odredjen budzet, jurimo best bang for the buck...
 
Zaopin Z2 sa Alija.
 
Pozdrav, samo da se javim jos jednom,
1714950529746.png
Spustio mi covek sa 5 na 4 hiljada ahahah, samo da potvrdim da ce mi biti dobar za npr. (CS2-FORTNITE) kao i svakodnevni rad na racunaru..
 
Da odgovorim ja samom sebi a i kolegi 😁. Pazario sam x3 na kp, 3500. Ispunjava sve sto sam trazio, lagan, dovoljno mali (ili dovoljno veliki), super radi i bt i 2.4 dongle. Bice odlican kao laptop companion.
Sto se tice poredjenja sa g502 wired, potpuno je druga kategorija. G502 je mnogo tezi, a i subjektivno precizniji. Ne bih x3 uzimao kao osnovni mis, licno mi oblik ne odgovara, volim thumb rest.
Sve u svemu, ja zadovoljan...
 
Ja imam Hecate G3M Pro od Edifier. I prezadovoljan sam, jednom nedeljno se puni baterija, koristim preko BT na laptopu za posao, i preko 2.4ghz na gejming racunaru. Nekih 40ak evropskih silinga je bio sa Alija. Kod nas ima da se kupi raznih miseva na KP, koji su sigurno kvalitetniji od tih sto si ti naveo. A da budu u tom cenovnom rangu. Zaopin, AttackShark, Ajazz i slicni.
 
Ja imam Hecate G3M Pro od Edifier. I prezadovoljan sam, jednom nedeljno se puni baterija, koristim preko BT na laptopu za posao, i preko 2.4ghz na gejming racunaru. Nekih 40ak evropskih silinga je bio sa Alija. Kod nas ima da se kupi raznih miseva na KP, koji su sigurno kvalitetniji od tih sto si ti naveo. A da budu u tom cenovnom rangu. Zaopin, AttackShark, Ajazz i slicni.
Narucio sam danas attack shark x3, razmisljao sam o Darmoshark M3 ali mi prelazi budzet
 
Zamolio bih za savet,
hteo bih da uzmem A4TECH A4-W70 MAX
Ne uzimam ga zbog igrica vec zbog normalne upotrebe.
Da li sve ove prednosti koji ga cine gejmerskim misem mogu da se primene kao precice u raznoraznim programima, kao sto je office .....
Da li je ovaj mis za tu namenu i da li je generalno preporuka kao.mis?

Drugo bih pitao,
Kakav je mis m650 ?
 
Možeš da koriguješ klikove kako god ti volja kroz Bloody software (za A4Tech važi). To je jedino što je konfigurabilno da ima smisla (dpi, svetlo i ostale zezancije za regularan rad ne znače ništa).

Sada za šta bi ih ti koristio to već ne znam... ali da je konfiguracija moguća, moguća je.
 
Nazad
Vrh Dno