Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Je l' neko skoro naručivao Tronsmart Spunky Beat? Na Aliexpressu ne šalju za Srbiju, na Banggod nemaju na stanju a na Geekbuying ne šalju za Srbiju. Na KP je prevelika razlika, skoro dupla razlika u ceni. Pokušao sam da nađem i QCY M10, ali nema sa jeftinim šipingom. Kakve su QQCY QS1 T1C? Vidim da nemaju mnogo porudžbina.
 
Да ли је неко имао искуства са Nothing Ear (1)? Гледам неке tws слушке које бих узео у Теленору на рате...
Prehajpovane i preskupe za to što nude, traži dalje.

 
Prehajpovane i preskupe za to što nude, traži dalje.


У том ценовном рангу у Теленору имају Samsung Galaxy Buds Live, Honor Magic Earbuds и Motorola VerveBuds 800? Ваља ли нешто од тога? Искључиво бих узео на рате, па зато гледам ту понуду у Теленору...
 
Bolje pravog kineza kupiti nego kineskog JBL-a.
 
Slabo pratim TWS ponudu, videh da su se pojavile ove Aiwa za 5880 din. ali stvarno ne znam kakve su, prema malobrojnim utiscima sa amazona deluju ok.
Pojavile su se i KOSS TWS150i (8280 RSD) i prema utiscima i testovima su veoma dobre za te pare: https://www.techweekmag.com/reviews/headphones/koss-tws150i-review/

@Ingvarr

Za početak je najbitnije da ne baciš skoro 17k din. na te prehajpovane slušalice, koje prema DMS zaključku ne vrede više od 40$, to pre svega zbog dizajna i izrade, a zvučno su prilično slabe i paradoksalnog tjuninga (mutan zvuk a istovremeno oštar i naporan, retka kombinacija ali i to je moguće).

Ako moraš da kupuješ baš u telenoru (na rate) onda biraj od tih dostupnih, pa na osnovu testova sa neta (Samsung deluju malo bolje od ostalih). A ako dolazi u obzir u kupovina u nekim drugim prodavnicama, e onda je izbor već bolji (Sennheiser, ATH, Koss, Focal, Audio Technica itd.)
 
Da li neko ima rešenje za konstantno re-konektovanje WiFi interneta dok su za telefon vezane TWS slušalice a telefon je na WiFi mreži? Konkretno se dešava dok slušam Spotify i Youtube, samo najednom "nestane" WiFi da bi se opet okačio za pola minuta. Mislila sam da je do ranijih Buds Original bubica i da je ovo ludilo bilo do njih, evo i Buds Pro isto se dešava znači nije do slušalica. U prilog tome da NIJE do slušalica ide i činjenica da se ovo ništa ne dešava kada se koriste na mobilnom internetu, nikakvih problema nema i u životu se nisu otkačile ni bubice niti net nestao. Negde sam našla da ima neke veze sa modemom za internet, tačnije sa 2.4ghz mrežom, naš SBB Cisco nema mogućnost podešavanja na 5ghz pa da mogu da testiram ali me užasno nervira. Da lli ima neko sličan problem i neko rešenje?
 
Sta da tinkazem onda se pati sa sbb-ovim,ustedeces sebi zivce ,on ti isporucuje zicni signala aza wifi uvek moze da kaze da ima smetnji zbog zidova itd. Ja sam ti dao savet a ti vidi
 
Okej, a kako objašnjavaš onda da nikada nemam prekid WiFi signala kada ne koristim slušalice? Samo u toj situaciji. Neka interferencija je u pitanju očigledno, ja nemam problem sa WiFi generalno nego se otkačinje sa telefona dok koristim bežične bubice. SBB-ov internet kao takav, van ove situacije, radi besprekorno. I ne živim baš u katakombi nego prosečnoj fuš zgradi.
 
Da li neko ima rešenje za konstantno re-konektovanje WiFi interneta dok su za telefon vezane TWS slušalice a telefon je na WiFi mreži? Konkretno se dešava dok slušam Spotify i Youtube, samo najednom "nestane" WiFi da bi se opet okačio za pola minuta. Mislila sam da je do ranijih Buds Original bubica i da je ovo ludilo bilo do njih, evo i Buds Pro isto se dešava znači nije do slušalica. U prilog tome da NIJE do slušalica ide i činjenica da se ovo ništa ne dešava kada se koriste na mobilnom internetu, nikakvih problema nema i u životu se nisu otkačile ni bubice niti net nestao. Negde sam našla da ima neke veze sa modemom za internet, tačnije sa 2.4ghz mrežom, naš SBB Cisco nema mogućnost podešavanja na 5ghz pa da mogu da testiram ali me užasno nervira. Da lli ima neko sličan problem i neko rešenje?
Koji telefon?
 
Telefon verovatno ima isti čip za bluetooth i wifi, pa zeza jedno drugo. Dešavalo mi se na Mi A1 da kad je uključen bluetooth ne radi wifi kako treba, tj. mnogo pada brzina.
 
Je li ko koristio Redmi buds 3 pro? One su oko 60e pa me zanima vrijede li taj novac?
Gledao sam i soundpeats trueair2 kao neku jeftiniju varijantu, one bi me ispale oko 25e sa Ali-ja.. Kakve su one?
 
Pogledaj na tom sajtu, ima review za dosta modela.
 
Iscitah poslednjih 10ak stranica, ne razumem se u slušalice ali koliko shvatam piše se o nekim pro modelima.
Imate li neku preporuku za obične slušalice za telefon, da su preko kabla i da imaju mikrofon i da kolega pored mene ne čuje muziku kao da sam na zvučnik pustio? Kupio sam tri različita modela u poslednjih godinu i po dana, sva tri se raspala iako ih retko koristim. Nemam neko ograničenje u ceni
 
Evo da se javim kao novi vlasnik redmi buds 3 pro.. Za sada odlicne, ne ispadaju mi iako mi re tijetko koje sludalice ugode da ne ispadaju.. ANC mod je odlican, mada nijesam relevantan da o tome pricam jer su mi ovo prve ANC slusalice ikad, ali znam sto cujem.. Bas utiša pozadinsku buku, kao da nije pojačan tv kada sjedim u sobi i slusam nesto na njima.. Punjenje ultra brzo, u teoriji za 10 min 3 sata slusanja, ali to cu jos provjeriti.. Citav utisak je odlican.. To je to za sada.
 
Nazad
Vrh Dno