Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

Po mom utisku oko 60-70% ce ostati, grub nicim pouzdanim zasnovan utisak. Naloga, ne sredstava.

Generalno, svi koji su bili u nekom novcicu koji je skocio, i koji gledaju fiat su otisli a da se nisu okrenuli. Sa verovatno manjim iznosima od nekoliko hiljada usd protivvrednosti.

Ne verujem da se iko ko je bio u fiatu odlucio da povuce. Mozda se broj takvih poveca ako se nastavi korekcija btc ltc.

Pogledao refund stranu, realno prate kurs, pad vrednosti. Sto je takodje ok sa njihove strane.

Sto se mene tice, ostacu na novoj berzi. Pogotovo ako bude radila kao sto je btc-e radio, bez da stucne.

Necu verovatno par meseci ubacivati sredstva, ali ni to nije iskljuceno. U svakom slucaju, jedva cekam da pocnu.
 
Poslednja izmena:
Proverio sam i ja pre 2 dana stanje, $ su mi tamo ali ltc količina samo 12 a po sećanju ( a čini mi se i po transakcijama tamo) trebalo bi da je 40+ . Pregledao sam temu ali nisam našao kome tačno, na koju adresu da pišem? Da proverim šta oni kažu (ako će uopše neko i odgovoriti) :D.
 
Ako je ovaj forum relevantan uzorak, negde pola / pola odnos onih koji napuštaju ili ostaju.

Procenjujem da će na novoj berzi da nas dočeka 75/25% \o/

A mogli smo da otkupimo njihove tokene za 0.5$ recimo :) njima je i to bolje nego nista a mi smo i onako resili da verujemo
 
Meni legalo sve sem bcc. Bitcoincash jos nije.
 
Baš voliš da mi kontriraš još od TR teme. :) Ne znam zašto potenciraš da je samo tvoj stav realan a ostali nisu. Takođe, to da se ne slažeš je tvoje pravo, ali da potenciraš kako te ne zanima nije baš kulturno. Čisto da održimo razmenu mišljenja na nekom nivou.

Kad mi budu omogućili da 100% coina koje imam podignem tada ću reći da mi nije oteto ništa. Do tada je oteto (nedostupno) uz obećanje da će mi dati nešto drugo što će možda da dostigne vrednost koju bi trebalo. Neko u to veruje, neko ne veruje. Realnost je da nam 45% sredstava nije dostupno.

Sent from my E6683 using Tapatalk
Ocigledno je da imas problem sa stavom. Da si lepo procitao sta sam napisao bili bi ti jasno ali si sujetan cim mislis da sam se nakacio na tebe. Ne znam sta se desavalo u TR temi. Nemam ja nista protiv da imas drugacije misljenje ali ti opet kazem da izvrces cinjenice i da ti takva prica ne pije vodu ni sa pravne strane ni ikako drugacije.
Ako cekas tokene onda ti nisu uzeli 45% osim ako tokeni ne budu vredeli nulu. Kad budemo znali koliko ce u praksi vredeti onda ces i znati koliko su ti uzeli. Ako si pristao na 55% opet ti nisu uzeli 45% nego si ih se sam odrekao. Ne znam uopste kakav motiv imas da izvrces to, uopste ne gledas realno.
Ako ti smeta sto kritikujem to sto si napisao slobodno reci, bacicu te na ignore, postedecu te kritika i ustedecemo vreme obojica ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ali je isto tako realnost da je moglo biti 100% nedostupno.

Dajte malo ozbiljnosti, kakav je to argument 'realnost je da je moglo... '? Moglo je da se desi svašta, da ti padne cigla na glavu pa ti ne treba ni onih 55%... ali realnost je samo jedna, trenutna i nepobitna i to je činjenica. 45% sredstava je nedostupno odlukom ljudi kod kojih su coini. Povuci 55 i pokloni 45%.

Pored toga, cena coina je otišla gotovo 2x. Izgovor je da im je blokiran fiat. Koji, koliki? Što ne objave ukupna sredstva u coinima na dan blokade i ukupan fiat. Da vidimo gubitak. Ali ne, oni još i pooštravaju uslove... Ko hoće, neka oprašta i veruje u šta hoće, a to šta će se desiti sa obećanih 45% nije realnost nego predviđanje.

Svakako bih i ja voleo da vrednost tih tokena dobaci što bliže tih 100% i svi izađemo što manje oštećeni, ali to nije realnost nego samo moja (i svih nas) želja. Smatram da su imali bolje načine da ovo reše i zato negodujem.

Ako je poenta foruma da svi samo bajamo šta je babi milo, onda ok, bolje da se ni ne oglašavam da ne remetim idilu...

Edit. @Saj, kucali smo u isto vreme, nemam ništa da dodam na to što si napisao, mislim da sam već odgovorio. Ako voliš da komuniciraš samo sa istomišljenicima, ignore je keva, ne moram ja da ti sugerišem.


Sent from my E6683 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vidi, ja bas volim da pricam s ljudima koji drugacije razmisljaju od mene jer vlim da preispitujem sebe i svoje misljenje. Ovde je problem sto ti i ne zelis da pocitas sta sam napisao. Ti jedino sto vidis je da se neko ne slaze s tobom pa jos potezen nesto iz neke druge teme. Sedi i zapitaj se da nisi ti slucajno problem ;)
Ja sam sve to lepo sazvakao ali tebi je i to ocigledno dzaba. Nisi glup, samo si naopak covek, najgora kombinacija. Sto se mene tice razgovor na ovu temu smo zavrsili ;)
 
I u TR temi sam bio čašćen raznim epitetima, a i ovde koliko vidim. Slažem se da nema poente da nastavljamo.

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
Posteno ;)
Nastavicemo kada krene novi sajt i kad dobijemo tokene.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
kome je stigao LTC, ETH i BTC mogao bi da proveri sa koje adrese (cold/hot) wallet-a je potekao .......
 
Ne. Oni koji sada povlace su u prihvatljivom gubitku cim pristaju na takvu opciju. Ako njih zanima cena u dolarima oni fakticki nista nisu izgubili osim mesec dana. Ako ih zanima kolicina novcica onda ce verovatno cekati. Ti i ja smo u gubitku samo ne znamo kolikom. I ne, nisu svima oduzeli 45%. Ne znamo jos koliko su oduzeli. Ti se sam odrices 45% jer te apsolutno niko ne tera da pristanes na to, uvek imas opciju da cekas 55+45%.
Da nam svima daju samo 55% mogao bi da kazes da su nam oduzeli 45%, ovako se ljudi sami toga odricu i ja tu ne vidim nikakav problem. Svesno na to pristaju.
Ja im ne bih ni toliko dao. Ponudio bih prvo 20% pa ko se upeca, posle bih povecavao postepeno. Ostalo bi vise za druge ljude koji gledaju da izvuku maksimum.

Nisi u pravu Saj druze.
Sta mene boli ko je njima ukrao, zaplenio, koine, fiat i da li je uopste neko to uradio. Da li sam ja cist, jesam. Gde su moja sredsta, 100% mojih sredstava kojih sam imao?? Nema ih iako su obecali da ce sve biti vraceno u 2 ili 3 update!!!
Ne zanimaju me nikakvi tokeni jer ja vama nisam ostavio, polozio tokene sa kojima ste obrtali milione vec BTC, LTC... i dolare, eure.
Sta nam nude, nude nam da nas otkace i prebace na neku drugu berzu i ****ne tokene(sta je to) i nova registracija, verifikacija, mozda i bris iz zadnjice!
Sta ce covek koji nije imao ni jedan jedini novcic vec 200.000$ tamo?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Cekaj, sta nisam upravu? Ja sam samo rekao da on nije upravu sto je rekao da nam je oteto 45% zato sto cemo dobiti tokene koji vrede nesto i gubici ce biti manji od 45%. Citaj sta sam napisao. Ne upadaj u vatru bezveze. Znam sta pricam i sta sam napisao.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Cekaj, sta nisam upravu? Ja sam samo rekao da on nije upravu sto je rekao da nam je oteto 45% zato sto cemo dobiti tokene koji vrede nesto i gubici ce biti manji od 45%. Citaj sta sam napisao. Ne upadaj u vatru bezveze. Znam sta pricam i sta sam napisao.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Jeste "oteto" 100% nismo mogli da raspolazemo preko 35 dana sa nasim sredstvima na berzi koja je zvala "klikente" i reklamirala se kao najsigurnija. Nakon tog vremena nam ta ista berza vraca 55% sredstava i tacka. Mene druga berza ne zanima, nikakvi investicioni
fond, nove registracije, verifikacije i ostalo.
Hocu "ja" sva moja sredstva na BTCe koje sam imao 24.07 pa cu ja sa njima raditi sta pozelim.
Koji tokeni sta je to? Ne zelimo tokene, ne interesuje me 55% negde plus jos neki % necega. Mene licno ne interesuje ni 55% plus 70% nekih tokena.
Ne padam u vatru samo diskutujem siroko i prenosim moje vidjenje.

Ne razumem Saj da ih branis i vise si na njihovoj strani cim kazes ne treba dati ljudima koji hoce da povuku odmah sredsta ni 20% pa to je apsurd.

Slabo sam pisao o problemu BTCe na ovoj temi kao i bilo gde ali za mene su prevaranti i jajare dal' vratitli 55%, 55% + nesto, 70% ili 95% !!!

Postenije je bilo, izaci javno i reci posle upada FBI ostalo nam je 60% novcica i 70% fiata npr i to mozemo da podelimo korisnicima, nesto cemo plus nadoknaditi iz nasih dzepova ostalo mozemo u buducnosti da nadoknadimo, koliko mozemo, vise nemamo pa nas obesite.

Lopova i bagru ne merim koliku vrednost ukrade i prevari.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ma za tokene ako dobijemo 10%, ako je vise prodat odma... masa ce biti uplasena da ceka neku cenu (FBI, bla bla...), a bagra ce gledat da ih kupi sto jeftinije sve jednog dana, kako god okrenes 98% ce izgubiti na tokenima
 
Dzaba ja pricam kad niko ne cita sta sam napisao.
Ja napisem jedno onda se pojavi neko ko preleti preko posta i ispadne da ja branim btc-e. Ja kapiram da ste svi naelektrisani ali daj ljudi ne istresajte to jedni na drugima.
Cacanine idi lepo i procitaj sta sam napisao. Prozivas me bezveze.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Manjina se naelektrisala, tj. LTC tabor, zbog stative (za malo 100tka da dodje) :D. Samo strpljivo uskoro ce izleteti i ta stotka. BTCe je krenuo da vraca sredstva (ne znam sto je vecina pristala na 55%, ali ajde...), verujem da ce zbog dobre reputacije BTCe berze i zelje da nastave da rade, navuci i te tokene na zeljenu vrednost, tj da se vrati sve izgubljeno, samo treba cekati. Moraju i oni da se konsoliduju i da krenu da zaradjuju da bi mogli da pumpaju te tokene.
Ne pravdam ih, ali ovo je sve normlano u ovom poslu, nista ovo nije regulisano, uostalom zato je i toliki profit, treba biti spreman na ovakve stvari.
 
Sve sto ja zelim da kazem je da se saceka sa pljuvanjem i da vidimo koliko ce ti tokeni vredeti uopste pa da znamo koliki su gubici. Ovako, pljuvacina na sve strane, svi nervozni... I ja sam pukao pa se ne nerviram, kao bude svima bice i meni. Gubici nisu 45%, bice manje. Sacekacemo jos 12 dana pa cemo videti koliko.
 
Da li bi neko uradio paste adrese sa koje mu je dosao LTC i Btc?
 
Mogu ja napraviti screenshot kad dođem s posla. Mislim da su pustili 10k LTCa odjednom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sigurno je. Štaviše, potrebno je da se loguješ što pre, promeniš pass, 2fa, proveriš stanje.

Možeš i da povučeš 55% ako želiš uz uslov da oprostiš ostatak.
 
Da li je pametno stavljati sad 2fa ako ga do sada nisam imao ili bolje sačekati transfer na novi sajt?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mogu ja napraviti screenshot kad dođem s posla. Mislim da su pustili 10k LTCa odjednom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Jesu pustili na adresu sa koje su slali dalje, ali me zanima sta je dalje potroseno
 
Da li je pametno stavljati sad 2fa ako ga do sada nisam imao ili bolje sačekati transfer na novi sajt?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Mislim da bi trebao to da uradiš svakako.

Ni jedan nalog gde je omogucen 2fa ne treba nikako drzati bez istog.

2fa se i menja tako sto se obrise stari i aktivira novi tako da nema razloga da bude nebezbedno za prvo aktiviranje u ovom trenutku.
 
Gledajući ovde a i po ruskim forumima, deluje da čak većina odlazi sa 55% i napušta berzu.

Meni deluje logično da ako su već odlučili da nešto urade u vezi sa celom situacijom i dogurali do ove tačke pred otvaranje nove berze, sve i da ih opet neko blokira odmah i odustanu od svega, vratiće nam bar tih 55% kao i vama koji odustajete sada. Uz potencijal da po otvaranju dobijemo recimo 70% + tokene. Mislim da je vredno još malo čekanja i rizika.

(a i dalje mislim da gubici nisu ni blizu 45%, nego koriste situaciju da obezbede 5 generacija. Onaj segej majz.. kako već, kaže da kroz njegove račune sveukupno nije prošlo toliko novca, a ne da je zadržano sada. Otprilike kada se sabere koliičina btc, ltc, eth iz njihovih walleta ispadne da im je tih 45% koji su kao blokirani, oko 450 miliona dolara, od oko milijarde koja je navodno bila na berzi / po tadašnjoj vrednosti valuta)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno