Brutalan Zlica
Čuven
- Učlanjen(a)
- 22.08.2002
- Poruke
- 418
- Poena
- 619
Elem, ja sam novajlija u 3d modeling&rendering stvarcicama, pa me zanima da li je moguce povezati, tj. eksportovati iz jednog u drugi program kreirane likove...recimo, vrlo mi je interesantno da ubacim lika kreiranog u Poseru u okruzenje Bryce-a...
Moze li se to direktno li mi treba niki 3rd party plug-in ? Ili program ?
Pozdrav,
Brutalni
Moze li se to direktno li mi treba niki 3rd party plug-in ? Ili program ?
Pozdrav,
Brutalni