bobby63
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.07.2002
- Poruke
- 636
- Poena
- 620
Great thx 2 DamnjanMX for his great work.
Elem, do sada nisam isprobavao Brazil.
I nakon instalacije u MAX 5 mogu da kazem da je ovo renderer ogromnih mogucnosti, brzina i stabilnost je O.K., ali koliko vidim treba jos mnogo vode da protekne ispod mosta dok Brazil ne postane univerzalno upotrebljiva alatka.
Ono sto mu ja zameram je nedovoljna kompatibilnost sa ostatkom MAX-a.
Na primer: neki plugin-ovi (recimo Pheonix) se rendiraju kockasto, svaka kockica koju Brazil renda je razlicita, negde efekta ima a negde ne.
Neki MAX-ovi materijali se ne rendaju (pokusajte Waterfall).
XRef scenes ne fukcionise, mada se to moze resiti sa MERGE ali to nije uvek resenje.
Ovo ne pisem da bih kudio Brazil, koji je fantastican, vec da pitam one iskusnije ima li nacina da se ovakvi problemi prevazidju, rado bih radio sa Brazilom , ali, slozicete se da ne mozemo odbaciti ostatak Max-a da bi koristili brazil.
Unapred hvala i pozdrav svimatype;
Elem, do sada nisam isprobavao Brazil.
I nakon instalacije u MAX 5 mogu da kazem da je ovo renderer ogromnih mogucnosti, brzina i stabilnost je O.K., ali koliko vidim treba jos mnogo vode da protekne ispod mosta dok Brazil ne postane univerzalno upotrebljiva alatka.
Ono sto mu ja zameram je nedovoljna kompatibilnost sa ostatkom MAX-a.
Na primer: neki plugin-ovi (recimo Pheonix) se rendiraju kockasto, svaka kockica koju Brazil renda je razlicita, negde efekta ima a negde ne.
Neki MAX-ovi materijali se ne rendaju (pokusajte Waterfall).
XRef scenes ne fukcionise, mada se to moze resiti sa MERGE ali to nije uvek resenje.
Ovo ne pisem da bih kudio Brazil, koji je fantastican, vec da pitam one iskusnije ima li nacina da se ovakvi problemi prevazidju, rado bih radio sa Brazilom , ali, slozicete se da ne mozemo odbaciti ostatak Max-a da bi koristili brazil.
Unapred hvala i pozdrav svimatype;