Šta je novo?

Brazil 1.0 ..... yeah baby yeah

DamjanMX

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
25.11.2000
Poruke
663
Poena
619
Sta da vam kazem...... I'm simply the best 😀😛

Da ne baljezgarim mnogo..... h t t p : / / mitglied . lycos . de / mcsplutterfish/

Naravno bez razmaka...
 
Zaboravih....metod pakovanja je rar...i...

File-Pass
thx tF & UltimAtomMAX

Setup
unrar to you 3dsmax dir
then open command prompt. Nav to 3dsmax dir
run sfmgr -install
run sfmgr -start

A ima i drugi (bolji) link...

f t p : // 137.100.253.1 /incoming/011028130139p/3dstuffs/
 
e ima problema barem kod mene nece render u opste da krene tj. crashuje mi max totalno bilo da je 5 ili 4 win98 koristim ali sad bas to i nema veze posto nije mrezni render ... smaranje JEBOTE🙂 vidim toliko opcija a niotkuda vrata...😀
 
I meni isto puca pri pokusaja rendanja scene. Max 5ica i W2K

Bedak🙁
 
Meni je puko pri otvaranju scene i upaljenom render dialogu inache radi ali dok se inicijalizuje mogu 3 kafe da popijem🙂
 
JEBOTE pa vratite nam pare🙂
 
pogledajte na forumu www.muieri.net
video sam par linkova za novi brazil - mozda je neka od tih verzija ok
!!! morate da se registrujete na forumu (traje sekund) da bi ste mogli da gledate postove.
 
Elem sta sam sazno, je to da ovo nije finalna verzija cracka vec neka crashy beta, koja negde radi, negde ne, tako da ce mo morati jos malo da cekamo, ali mozete da probate jos i ovo:

Hope this helps people out.

I have done a clean install of max 4.2 put the sfmgr and the brzlic file in drive c: installed the sfmgr and started it now the Brazil v1.0 works fine.

Now when i done the same in max 5 it crashed each time i hit the render button.

Well after a bit of F-@king about i have found 2 files in my max 5 root :

brzcli.txt : a text file
brzcli.BAK : dont no whot this is ?

any way i removed the 2 files from max 5 root and started max 5 it loaded all the plugins but the :

Brlight.dlm witch faild to initialize ?

max started so made a simple render with brazil v 1.0 and it works fine now.

But no Brazil light ?

Hope this helps

and if some one can work out why Brlight will not load ?

Many thanks to Gozita_gv for leting us all have this plug.

3Dworks

Another tip : if you have microsoft network loopback then brazil v1.0 will crash stop the loopback and it works.

3Dworks
 
E majku mu, toliko si ga trazio na egzajlu, a na kraju ne radi kako valja 😉
 
Najnoviju verziju pokusaja da se razbije brazil 1 imate na:

download.server2.come2store.com/enigma460/uaz-sfbrs100final.part1.rar

pa sve do part tri!

isto The Ultimate install guide for Brazil 1.0 vam je na

usata.0catch.com/temp/uigfb.htm



cheers
 
STOP you could be in danger🙂 ajd ako je neko od vas skinuo neku malo bolju verziju nek me obavesti na irc-u #animax kanal ja sam izgubio volju da se vise ***** sa onim "fejkerima" na egzajlu...
 
Brazil radi savrseno.

Uradite sve kako vam je onaj lik koga je Damjan quotovao rekao!
3 glavna zeza su: 1. Ako imate loopback iskljucite ga!
2. Sfmgr mora OBAVEZNO da bude na C particiji u svom sfmgr folderu, zajedno sa lic.txt-om.
3. Kad pokrenete brazil iskljucite multithrading opciju i show console.

Kod mene radi bez greske. Takodje (znam da je cim ali vredi verujte) ako vam slucajno neradi kako treba, deinstalirajte max i cdillu, pa onda cist instal MAx4-ke i updejta sa SP1, pa PRVO brazil, pa onda ostatak pluginova. To sam ja uradio i evo uzivam.


POz.
 
Jos malo detaljnije o Brazilu

Muzzy moze li malo detaljnije sta si tacno uradio.Da li si sve rspakovao u sfgmr folder i da li se isti nalazi u max direktorijumu ili samo na c particiji.Pozdrav.
 
Pazi Sfmgr i lic.txt su mi u c:\Sfmgr folderu. Njega aktiviras preko ComandPromt-a. Ako si ga slucajno ranije aktivirao iz nekog drugog foldera onda koristi komandu -stop pa -remove. A onda ga pokreni iz C:\Sfmgr dir-a. I to je to.
Dakle samo na C particiji. Ostalo brisite.
 
Muzzy dodatni Brazil problem

Muzzy,hvala na odgovoru i jos jedno pitanje, gde su ti ostali raspakovani fajlovi i da li posle inicijacije u MAX-u samo ukazes na novi Plug in i kako.
Test casa ako znas o cemu pricam automatski obori max.
 
Ne bas...

Samo stavi fajlove iz Plugin foldera u Plugin folder Max-a. I to je to.

E sad meni nece da radi. Nesto od novih pluginova koje sam stavio obara Brazil. (HDR.bmi DarkTree i jos neki...) Moram da se malo poigram da vidim u cemu je problem.
 
Meni proradilo 🙂

Skinuo sam brazil sa linka kojeg je no name dao. Uradio kako pise u upustvu i radi!!!
 
E kako sam ureko samog sebe...
uopste nekontam sta mu sad pravi konflikt. Nova verzija mi se ist ponasa kao i ova prva, ali mi je totalno filtriranje textura ******o. A sad cak nece ni da renda. A deinstalirao sam DarkTree.
 
heh...toliko frke oko jednog plagina od 1,4 MB.....max je max, lw je lw. max je jachi negde, lw negde drugde. ali barem nisam nikada bio u situaciji da mi proradi cir na zeludcu ko vama sada }😉...


mind is the only and ultimate tool of artists...
 
omnik je napisao(la):
Meni proradilo 🙂

Skinuo sam brazil sa linka kojeg je no name dao. Uradio kako pise u upustvu i radi!!!

Pa radi ali je jos daleko od toga da radi bas sve i svuda!

Ova poslednja "finalna" je vec napustena jer je izmedju ostalog vecini pravila velike probleme sa materijal editorom!

Negde juce popodne je izbacen sustinski novi release i on se sad zestoko testira u zatvorenom krugu! Informacije su da je mnogo stabilniji i da radi skoro savrseno na Max5 i XP kobinaciji dok sa 2k ima problema!

Doslo se do te dubine da se ne zna sta je bag razbijene a sta i regularne verzije!

Naravno nema nikavog razloga za neku nervozu! Na ovo treba gledati kao veliku zabavu! Koliko sam skapirao frikovi su namerili da ga potpuno razbiju odnosno da naprave maksimalono funkcionalnu verziju! U pitanju su sati eventualno dani!
 
no name je napisao(la):
Naravno nema nikavog razloga za neku nervozu! Na ovo treba gledati kao veliku zabavu! Koliko sam skapirao frikovi su namerili da ga potpuno razbiju odnosno da naprave maksimalono funkcionalnu verziju! U pitanju su sati eventualno dani!

Ok, mi cekamo 🙂
 
omnik je napisao(la):
Ok, mi cekamo 🙂

Dok cekate evo i zvanicnog uputstva!

194.126.101.78/brazilmanual/Brazil_Manual.zip
 
Potpuno novo resenje za Brazil pojavilo se iznenada rano jutros!

Radi se o keymaker-u koji radi sa regularnom instalacijom!
Prvi utisci su nestvarno povoljni!

ftp 3x1MB

209.125.199.192

zip.part1
zip.part2
zip.part3

WinRar 3 multi arhiva

pass: qwerty-951


ili ako vam nije sporo u jednom komadu!

download.server2.come2store.com/enigma460/Brazil_v1_0 - KeyGen.zip
 
no name je napisao(la):
Potpuno novo resenje za Brazil pojavilo se iznenada rano jutros!

Radi se o keymaker-u koji radi sa regularnom instalacijom!
Prvi utisci su nestvarno povoljni!

ftp 3x1MB

209.125.199.192

zip.part1
zip.part2
zip.part3

WinRar 3 multi arhiva

pass: qwerty-951


ili ako vam nije sporo u jednom komadu!

download.server2.come2store.com/enigma460/Brazil_v1_0 - KeyGen.zip


Sorry, but Brazil_v1_0 - KeyGen.zip is not a valid file.
Come2Store recently experienced a major crisis and much of the data on our hard drive was corrupted. If this file was a victim of this, you can e-mail the owner of this file and ask them to re-upload it. Sorry for the inconvenience.
 
DamjanMX je napisao(la):
Evo vam boji link:

http://www.angelfire.com/clone/saiyth/

Inace da vam napomenem to je BRazil 1.0 instaler, kada da downloadujete rename u .exe instalirajte, zatim pokrenite keygen koju pravi licence fajl koij ZAOBILAZI licence menager....



...happy rendering



Temporarily Unavailable

The Angelfire site you are trying to reach has been temporarily suspended due to excessive bandwidth consumption.

The site will be available again in approximately 4 hours!

Are you the owner of this site?

To check your daily bandwidth usage, click here.

To obtain a higher bandwidth limit, click here.
 
Evo bacio sam ponovo ona 3 fajla od gore

137.100.253.1/incoming/forbench/
 
Nazad
Vrh Dno