Pobesnelo_pile Slavan Učlanjen(a) 17.11.2007 Poruke 671 Poena 320 19.11.2009 #1 Dakle ima li u bgdu ovoga, gde i po kojoj ceni? Za 775 podnozje.
teletabis Čuven Učlanjen(a) 06.10.2004 Poruke 1,258 Poena 649 20.11.2009 #2 Win Win je imao jedno vreme Xigmatek Crossbow.....