Šta je novo?

BlueSound Node streamer

tozovac

Čuven
Učlanjen(a)
07.03.2003
Poruke
901
Poena
685
Imam navedeni streamer, ali u poslednje vreme kad slusam muziku preko njega (Deezer) ne mogu da pristupim favorites-ima i playlistama iz Deezer naloga. Jel se desava ovo jos nekom?
 
Taj BlueOS je fenomenalno parče softvera, kad radi, radi za sve pare, ali ima i on bubica onoliko.
Meni nije hteo da radi kako treba na SBB mreži Tidal, seckao i trokirao random, pa sam digao ruke.
 
Taj BlueOS je fenomenalno parče softvera, kad radi, radi za sve pare, ali ima i on bubica onoliko.
Meni nije hteo da radi kako treba na SBB mreži Tidal, seckao i trokirao random, pa sam digao ruke.

Radi to mnogo pristojnije sada.
Jedina zamerka je jos uvek, ako slusas neki album duze vreme, pa onda hoces da nadjes nesto drugo pod "masters" oce da potraje.
Ponekad mora da se ubije app i ponovo pokrene i onda je opet sve u redu.
Ali asortiman muzike cini da zaboravim na te bagove. :)
 
Сконтао сам што ми се то дешавало, можда. Скоро сам променио тарифни пакет код Yettela, па ми се и Дизер на телефону излоговао. Када сам се поново улоговао на телефону, и BlueSound је прорадио, али је очигледно остао тај баг да не види favorites i playliste.
pa onda hoces da nadjes nesto drugo pod "masters" oce da potraje.
Шта ти је то мастерс? Мени не прави никакве проблеме ако слушам исти албум и пет дана.
 
Poslednja izmena:
Kvalitet MQA
zavisi i od drzave gde je nalog UK-USA....neki albumi se nalaze u drugim drzavama i kvalitet se razlikuje pogotovo Tidal MQA
Imam dva naloga USA i UK ,MQA qvalitet se razlikuje od drzave recimo album Metallica USA je 24bit-16bit 44.1Khz A UK 24bit 96Khz vecina albuma se razlikuje?
Tidal,deezer,spotify u srbiji vezan je za region i puno je drugacija ponuda i ostalih albuma nego USA-UK jedino qobuz ne pravi veliku razliku vezano za nalog
 

Prilozi

  • 2021-11-07-114503.jpg
    2021-11-07-114503.jpg
    130.4 KB · Pregleda: 13
Taj BlueOS je fenomenalno parče softvera, kad radi, radi za sve pare, ali ima i on bubica onoliko.
Meni nije hteo da radi kako treba na SBB mreži Tidal, seckao i trokirao random, pa sam digao ruke.
Ja imam slican problem od nedavno, na SBB mrezi je poceo da me zeza Pi + DigiOne, upravo sam danas zvao i promenili mi ruter, ali i dalje Tidal connect puca s' vremena na vreme.
 
Nazad
Vrh Dno