Šta je novo?

Blokiranje...POMOC :(((

treox

Slavan
Učlanjen(a)
26.01.2009
Poruke
2
Poena
301
Pozd.
Imam problem... desilo mi se upravo na desktopu da posle igranja "aion-a" sve radilo super, takodje tokom igde... stim da je jednom blokirao... znachi gasim igru super sve 2 min kasnije nisam bio za stolom vracam se tastatura i mish kao da nemaju napajanje
da resetujem komp dugme ne prihvata... da ga ugasim ne prihvata... ugasio sam napajanje i onda se tek ugasio, pa sam probao opet da ga upalim.... upali se ali nema bleep-a na pochetku i non stop je crn ekran i nemam napajanje na monitoru dakle izgleda kao da nije ukljuchen u graf... ne znam shta da radim.... inache kupio sam novo napajanje pre 2 dana chieftek 650w 14ac tako neshto i gigabajt gtx260.... imam instaliran windows 7.... od ostalih komponenti..... Core 2 duo E7200... Gigabyte P31-ds3l..... nisam nikada do sada imao ovakvih problema ...
hvala na pomoci unapred.. :)
 
Poslednja izmena:
Imam utisak da ti je zveknula grafa. Nadam se da gresim. Mozda i napajanje samo nije ispravno. Jedno od ta dva ce na reklamaciju verovatno
 
i ja imam tako neki ugisak iskreno ili mozda plocha... nadam se da gresim :(
 
Izvadi graficku, upali komp, vidi da li onda daje neke znake. Posle vrati staro napajanje pa opet probaj bez grafe da vidis sta se onda desava.
 
Otkaci sve sa ploce (hardove, memoriju, optiku, bukvalno sve) i ako zapisti ploca onda je nesto od komponenti koje si otkacio. Ako ne zapisti, probaj sa drugim napajanjem i onda ces znati da li je ploca ili napajanje.
 
Ja mislim da ti je ili umrela plocha,ili napajanje..
 
poz hvala na pomoci... izgleda da mi je zabo bio bios ili neshto slichno sve sam pochupao ukljuchujucji i bateriju sa ploche i sad bogu hvala radi :)
 
nisam nikada klokovao dodushe nisam nikad ni pokushavao... (mislim da ne znam) :) proradio komp radio ko zmaj do danas... kupio sam q6600 i deshava se isto opet ne znam zashto sad se molim bogu da upali... jel neko zna neshto o tome???
napajanje radi grafika radi procesor radi.. mem.. radi jedino da plocha debelo zaglupi svaki put... pritom na ovoj mojoj plochi nemam dzamper za clear CMOS.... chupao sam bateriju.... i opet ne pomaze sada je sve pochupano, pogasheno iz struje...:S
 
Jesi probao samo sa plocom i drugim napajanjem?
 
nisam probao sam sve druge varijante... samo cekam josh da mi donesu drugo napajanje.... :S probao grafiku u drugi komp procesor ... memoriju... drugi proc.. na ovu plochu...drugu grafiku...
 
Verovatni je ostalo sve ispravno, sad treba videti da li je ploca ili napajanje neispravno. Probaj to pa vidi. Ako te sa drugim napajanjem bude zezalo znaces da je do ploce. Poz
 
hvala na pomoci, deff je plocha... ne nzam kako al je puko neki pin pa nisam ni garanciju uspeo da izvuchem(fizicko ostecenje)... al nema veze :)
 
Nazad
Vrh Dno