Šta je novo?

Blackmagic intesity pro

cole85

Cenjen
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruke
470
Poena
170
Da li ovo moze da se popravi strujni udar bio je burazer ubacivao previse uredjaja u uticnicu i valjda kao povratna struja da je dokacila encoder blackmagic intesity da li ima neki servis u bg ako moze uopste da se popravi nerazumem se previse oko toga. Hvala

img


ovde pored je encoder koji radi pa ko se razume ako moze da poredi sta je crklo i da li mu ima spasa :)

img
 
Poslednja izmena:
Ne znam koliko kosta taj hardver al popravka ce da te izadje bar 20€ lemljenje po izgorelom chipu + cena tog cipa u srbiji.
 
kosta 216 eura tako verujem da se isplati ako je cena normalna samo neznam ko to radi
 
Ne bih da budem surov, ali mislim da nema sanse da se ovo popravi. Crkla su barem 3 cipa i to je samo ono sto se vidi da je gorelo, a ovo ostalo sto se ne moze detektovati okom...
Dodatno, ovi cipovi bez pinova se ne mogu uraditi lemilicom nego rework stanicom koje nema svaki servis nego ozbiljne firme, a one se nece baviti ovakvim popravkama. Ne mogu ti reci da nece i da niko ne radi, ali mala je sansa.

Sad gledam koliko bi cipovi mogli da kostaju, xinlinx spartan bi u Srbiji mogao da te izadje oko 4000 pa na dalje. Naravno, zavisi od modela, ali ne vidim bas sa slika. ovo je samo prvi na koji sam naisao.
Reci mi tacne oznake cipova (ova 3 izgorela) i ja cu ti reci okvirne cene u Srbiji. Na to dodaj jos (barem) 50 evra za bilo kakvu vrstu popravke. I ovo sve nije garancija da ce da radi nego samo prvo sto treba zameniti
 
to je vec previse mislio sam da mu ima spasa ali ide na smece hvala u svakom slucaju :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno