Šta je novo?

BLACKBERRY Q10

Imam 2 mail-a...jedan hotmail drugi yahoo..na hotmail sam uspeo da namestim da mi sinhronizuje sve inbox mailove, ali na yahoo ne mogu...samo u zadnjih mesec Dana cinimi se...
 
Postavila Nina na kp q10, ali sam izgleda džabe čekao. Em je bele boje (koju ne bih nikako uzeo) em je 160e. Ne znam u čemu je fora, mesto da bude jeftiniji on skuplji. Video sam i da je spustila cenu pasoša na 385e što je vrlo povoljno, da imam keša uzeo bih njega. Vidim da je spustila cenu i za z30 na 190e. Koliko se isplati uzimati njega? Ja mislim da je bolje dodati jos 30e i uzeti z30. Videću još, ali beli q10 za 160e (bez sluški) neću sigurno uzimati.
 
Poslednja izmena:
q10 ili q20, nakon 9900? Da li se isplati uzeti q20 kkoji je veci telefon a treba mi kao drugi broj? posto ne mogu da poredim os 7 i os 10, neki predlog?
 
q10 ili q20, nakon 9900? Da li se isplati uzeti q20 kkoji je veci telefon a treba mi kao drugi broj? posto ne mogu da poredim os 7 i os 10, neki predlog?
Q10. Mala razlika u ceni a veca razlika ovako u telefonima . Jedino je tastatura malo komotnija na q5.
 
Kod mene je 10.3.1.1565 nema novog
 
Jedna od stvari koja je ispravljena ovim update-om na mom Z10 je to da više nema vibriranja kad se javim na poziv. Ranije je nastavljao da zuji još 2-3 puta i strašno mi je smetalo.
 
Jedna od stvari koja je ispravljena ovim update-om na mom Z10 je to da više nema vibriranja kad se javim na poziv. Ranije je nastavljao da zuji još 2-3 puta i strašno mi je smetalo.
hmmm...a na Q10 se meni to nije događalo. ..ili jeste a zaboravio sam...
 
Meni je to počelo da se dešava posle prethodnog update-a.
 
ranije je super radio, star je oko 2 meseca, gasi se na 15% od kako sam instalirao ovaj zadnji update... tako da je verovatno software.... sta raditi u tom slucaju ?
 
Najbolja investicija sam napravio, odličan telefon, čak i nakon što sam ga stavio preko
 
Izbaci mi danas update 10.3.1.1779...da li da updejtujem ili da ostavim na 10.2
 
Ma sve sto mi je trebalo od programa sam instalirao...za sad neka ostane na 10.2...citam da nije jos ispeglan kako treba....
 
Sredjena je jacina zvuka notifikacija na 10.3.1.1779 - ostaje jos "samo" jacina glavnog ringer-a kada se koristi MP3. Meni sasvim ok radi sa MP3 fajlom na kom sam nabio gain :)
 
Ja sam jos uvek na 10.2...nije bas za pohvalu 10.3...bar tako citam na netu..
 
Ja odradio. .jel ovako i kod drugih? uploadfromtaptalk1429904624750.png
 
Jel zna neko gde moze povoljno da se nabavi Blackberry Q10?
 
Prati na kp I ms...ja sam nalete na bukvalno nov...u fulu sa dve maske...karticom od 16gb...folijom...ali sam jurio mesec dana..
 
ima na KP po nekada.ali novi drze cenu i dalje.
 
Ja jurio jurio i skoro da sam odustao. Bilo je posle nove godine za 140€ nov, to mi je promaklo. Posle je donela Nina optet, ali za 160€ i to beli, tako da nisam hteo. Ovo ostalo sve nerealne cene, za godinu dana star telefon traze 160+ evra.
 
Nazad
Vrh Dno