Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Onaj Asus V1 se vuce po oglasima na KP vec 3 nedelje. Sad je 200eur. Zar je toliko losa karta? Ja se iskreno plasim da je uzmem, kad sam cou vas kako je pljujete...
 
Onaj Asus V1 se vuce po oglasima na KP vec 3 nedelje. Sad je 200eur. Zar je toliko losa karta? Ja se iskreno plasim da je uzmem, kad sam cou vas kako je pljujete...

Vec sam pisao da pouzdano znam clana sa foruma koji ju je imao kod sebe i vratio je nazad liku, posto se jako grejala...
 
Bas tu kartu? A prodaje je kao novu nekoriscenu :)
 
80 stepeni na 7850 koja je fabrički na 900/1200. jel to ok? koliko će da traje tako dok ne izdahne? :) fan speed je na 50%, to mi je čudno.

neka je neka radi jedan dan možda dobijem 0.00000000000001 btc, tek da kažem da imam :)
 
Mnogo je 80c za kartu . Ne bi trebao da ides preko 70c za gpu .
 
u laptopu mi je bila oko 105 stepeni obično :D

pa šta da mu radim da spustim temperature?

edit: vid vid, sad je pala na 300 khash/s, downclockovala se na idle i temperatura je 40. što mu je to tako? da se nije pregrejala? :D

edit2: aha na deepbit pisalo mi worker not connected pa sam ugasio i upalio opet i sad radi. vrv mi puca net.
 
Poslednja izmena:
Pojacaj ventilator za pocetak a mogao bi ostaviti i link ka kartici da vidimo koja je u pitanju i koja ti je temp u prostoriji gde radi ta kartica ...
 
Malo ti je prevelika temp u toj prostoriji pa je stim i tolika temp te kartice . Moraces da dodas jos koji ventilator da duva prema samoj kartici .
 
aha, sad ću da aktiviram ovu dvanaesticu što mi bleji u kućištu bzv. mada mi nije jasno što kartica ne pojača svoj vent, što joj stoji na 50%

edit: nešto je prso ovaj amd overdrive, stavim manual fan control i on neće da vrti vent preko 57%

bleji na 78 stepena gpu, a fan control na 57%

neka ga, odo da radim nešto pametno...
 
Poslednja izmena:
Probaj mada mislim da neces mnogo dobiti sa njom . Jel ti taj komp u nekoj toplani :D . Odakle ti tolike temp prostorije :p
Koliki ti je napon za GPU i dali si spustio clock memorije preko Afterburnera ?
 
Poslednja izmena:
Meni kartice stoje redovno na preko 80 stepeni, a kuler ne ubrzava preterano. Valjda se računa da je to normalna radna temperatura.
 
vane, napisao sam da je isto kao napolju, malo se šalim za 40 :) ja umirem koliko mi je vrućina :)

spustio sam klok na 800/1000, sad je trenutno temperatura 74 :)
 
Memoriju spustaj do 300-350MHz (zavisi od karte do karte) jer ces dobiti dosta manje grejanja i manje potrosnje a svakako ti je nepotrebna memorija dok kopas BTC .
 
Ja samo jedan put sam uspeo da spustim na 300 i tako je radila jedno 15 sati sad je opet na 600 ne znam koji joj je ****c :D
 
Meni radi na 157, a najlakse je preko sapphire trixxa, preko ab-a ja nisam uspio da je spustim ispod 600...
 
Na 157 ti daje manje Mhash-a bar je kod mene tako ...
 
Ja sam ga koristio pre Bitparkinga i ne sećam se da sam imao problema. Evo zbog ovog zadnjeg bloka i ja se vraćam Deepbit. Mislim da će Bitparking da pukne zbog uvođenja DGM. Niko me nije pitao da li želim da pređem na to već su me automatski prebacili. E sad se ja automatski prebacujem na Deepbit, a njima neka je sa srećom.

ALI
ALI
ALI
EJ SRBI pa mozete da birate dal ce da kopate sa DGM ili PPS niko vas nije vezao za DGM samo u podesavanjima otkucas broj porta 3333 i automatski si prebacen na PPS sistem isplate ....
zar je tolko tesko procitati sta pise na naslovnoj strani????....
cudom se cudim kako je ova Srbija i ovolko prezivela obzirom kakav je mentalitet ljudi ili bolje metalitet u njihovim glavama , sve pise samo naucite da citate ALI VAS GENERALNO TO MRZI DA RADITE ....
 
jel zna neko zašto mi posle određenog vremena, nekad je pola sata, nekad 20 miuta, nekad 10 minuta, prestane sa radom guiminer? u amd control centru stoji da je zauzeće grafičke 0, a guiminer pokazuje brzinu nešto smešno, tipa 300khash/s.

dobijam poruku: long poll io error.

šta može biti problem?
 
Poslednja izmena:
Kad je ceo server prebacen na DGM ja sam ostavio celo popodne da radi da vidim kako funkcionise ali posto sam video da je prilicno manje zaradio btc-ova prebacio sam se na 3333, na pps i to je to. Za pismene lepo pise, ne znam sto svi kukaju bez razloga.
Nemojte me pitati uoste kako se prebacuje jer je lepo napisano na bitparkingu, treba vem 20 sekundi da zamenite podesavanje a meni treba par minuta da objasnim sta treba da radite. Par minuta po osobi je par sati dnevno. Znaci ne pada mi na pamet :d
 
Kad je ceo server prebacen na DGM ja sam ostavio celo popodne da radi da vidim kako funkcionise ali posto sam video da je prilicno manje zaradio btc-ova prebacio sam se na 3333, na pps i to je to. Za pismene lepo pise, ne znam sto svi kukaju bez razloga.
Nemojte me pitati uoste kako se prebacuje jer je lepo napisano na bitparkingu, treba vem 20 sekundi da zamenite podesavanje a meni treba par minuta da objasnim sta treba da radite. Par minuta po osobi je par sati dnevno. Znaci ne pada mi na pamet :d

necitaci brate , NECITACI :whip:
 
.. i kucaju sa dva prsta :D.. :p
 
jel zna neko zašto mi posle određenog vremena, nekad je pola sata, nekad 20 miuta, nekad 10 minuta, prestane sa radom guiminer? u amd control centru stoji da je zauzeće grafičke 0, a guiminer pokazuje brzinu nešto smešno, tipa 300khash/s.

dobijam poruku: long poll io error.

šta može biti problem?
Probaj sa cgminerom da radis ... Dosta nas ga koristi i problema nema nikakvih .
 
Eh nekucaci, necitaci...ja koristim guiminer i tamo recimo ne moze da se namesti pps vise koliko vidim, probao sam. Nije ni bitno, menjacu miner ili pool.
 
Ali, ali, ali, niko ne kuka, samo konstatujemo stanje. Znamo da ukucamo port, kao što smo ukucali i 4333. :)

Poenta je da će PPS da ode na 5% fee. Zato kukamo i tražimo alternativu. Ako je ne nađem eto mene opet na Bitparkingu. Sada ga bojkotujem iz principa. :D
 
Razlog vise da ga ne koristis vise :D A siguran sam da moze da se namesti. Verujem da nisi ni procitao o cemu se radi jer je izuzetno lako a necu da ti kazem.
Salu na stranu, stvarno si odavno trebao da se skines s guiminer makar iz razloga sto daje manje hash-a od nekih drugih ;)
 
Nazad
Vrh Dno