Šta je novo?

Biostar?

NikolaT

Slavan
Učlanjen(a)
14.10.2006
Poruke
635
Poena
319
Biostar P35D2-A7? Искуства, посебно OC.
 
Poslednja izmena:
Vrlo dobra ploca i nije skupa.
 
TP35D2-A7 je jako jako dobra, P35D2-A7 se slabije klokuje...
 
Blood Iron je skuplji, jeste da je verovatno i neshto bolji. U svakom sluchaju TP35D2-A7 za svoju cenu je super plocha. Jeste da za par dana (nedelja) treba da stigne TP43D2-A7 po ceni od nekih 75e.
 
Blood Iron je skuplji, jeste da je verovatno i neshto bolji. U svakom sluchaju TP35D2-A7 za svoju cenu je super plocha. Jeste da za par dana (nedelja) treba da stigne TP43D2-A7 po ceni od nekih 75e.

Што значи да ће и цијене да падну. :D Уосталом избор ћу направити тек за 2 седмице.

BIostar или Ga P35DS3l?! Чак размишљам и о јефтиној GA P31Ds3L.
 
Poslednja izmena:
Ja glasam za Gigabyte. Imam prijatelja koji drzi servis racunara, i skoro svu svoju prodaju je baziro na biostar plocama (jeftinijim modelima). U pocetku su sve ploce extra radile, ali se vremenom povecava broj reklamacija.
 
Pa TP35D2-A7 je pored TP35D3-A7 najskuplja plocha shto Biostar ima u ponudi za Intela :)

A ako cemo tako ja znam par Gigabyta (i to skupljih) koji su riknuli ;)
 
TP35D2-A7 nije mnogo skuplja ali se klokuje ko luda!
Neki vlasnici doticne opusteno voze i preko 500 FSB na njoj.
Best buy za te pare!
 
TP35D2-A7 nije mnogo skuplja ali se klokuje ko luda!
Neki vlasnici doticne opusteno voze i preko 500 FSB na njoj.
Best buy za te pare!

Е сад да је опуштено... Видим да биос те плоче прави многе проблеме.:trust: Вала не знам... Таман помислим да ми она лежи, кад оно прегледам описе, искуства других и сл. и видим да прави проблеме, а мени је само циљ да возим 2160 на 3Ghz без муке и што јефтиније. А за сада најјефтинија опција ми је GA P31DS 3L, па не знам да ли Biostar вриједи додатних 15-20Е????
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Е сад да је опуштено... Видим да биос те плоче прави многе проблеме.:trust: Вала не знам... Таман помислим да ми она лежи, кад оно прегледам описе, искуства других и сл. и видим да прави проблеме, а мени је само циљ да возим 2160 на 3Ghz без муке и што јефтиније. А за сада најјефтинија опција ми је GA P31DS 3L, па не знам да ли Biostar вриједи додатних 15-20Е????

Ja sam do skoro imao tu plocu(TP35D2A7) i procesor. Sa novijim biosom bez problema ide na >3GHz. U pocetku (pre god. dana) sa prvim biosom je bilo problema ali je od prosle jeseni sve ok.
 
Poslednja izmena:
Moj drugar je pre 6 meseci uzo taj najbolji biostar sa P35 chipsetom, al ne onu delux vreziju nego T seriju. Kaze da mu je pri klokingu davala dosta plavih ekrana. On je takodje uzeo E2160. Mada, ni ovaj moj gigabyte nije puno bolji.
 
Pa plavi ekran nije signal da plocha ne valja, mozda mu je bio premali napon na procesoru, mozda je bio premali napon na memoriji, mozda je preterao sa OC-om memorije ima puno faktora koji utichu na stabilnost.
 
Сконтао сам ипак да је Msi P35 Neo3 најбоља опција.
 
;)
 

Prilozi

  • temp.JPG
    temp.JPG
    191.1 KB · Pregleda: 81
Uh, mislim da si sve pogresno skontao NHF :)

Видјећемо.:D:D:D Требало ми је нешто што јефтиније а ову плочу сам добио за 60Е, а колико гледам информације нико није имао проблема са њом а одлично се клокује (преко 500FSB). Још само да нађем процесор...
 
Сконтао сам ипак да је Msi P35 Neo3 најбоља опција.

Uh, mislim da si sve pogresno skontao NHF :)

I ja mislim da si pogeshno skontao :) Od tog MSI-ja je Biostar TP35D2-A7 definitivno bolji !! Pogledaj koliko ljudi na forumu ima taj Biostar P35 i tera 500 FSB a pogledaj koliko njih ima MSI ploche... Razlika po broju plocha na forumu je ogromna u korist Biostar-a i to ti dosta govori :)
 
I ja mislim da si pogeshno skontao :) Od tog MSI-ja je Biostar TP35D2-A7 definitivno bolji !! Pogledaj koliko ljudi na forumu ima taj Biostar P35 i tera 500 FSB a pogledaj koliko njih ima MSI ploche... Razlika po broju plocha na forumu je ogromna u korist Biostar-a i to ti dosta govori :)

Ма мени не требају неке егзибиције и FSB преко 500, већ нормалан и стабилан рад по што нижој цијени, а Biostar je био 8Е скупљи, а ја намичем марку на марку. Било је или GA P31 или MSI, а гледао сам неке описе и видио да и MSI гура FSB преко 500, тачније 550Mhz:D

http://www.digital-daily.com/motherboard/msi_p35_neo3_gigabyte_ep35_ds4/index3.htm

А ево и још неких резултата
http://forums.hardwarezone.com.sg/showthread.php?t=1800007
 
Poslednja izmena:
Izmedju GB i MSI moj glas MSI, ja sam na P965 MSI nagurao moj e2140 na 2880, dok su se neki sa GB patili i nisu mogli preci 2.66 :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno