Šta je novo?

BIOSTAR TP35D2-A7 & E6700 & 2x1GB kingston DDR667(Team Xtreem DDR800 2x 512mb) & EVGA

Ja stvarno ne razumem zasto ne moze, znaci postoji ddr 400 i 533 i sta god pokusao nece da butuje, a za taj bsel mod gde da nadjem tecno srebro, mislim gde se to prodaje.
 
Ne, iz razloga koje sam vec naveo u ovoj temi.
 
LJUDI USPEO. Pisao sam coveku iz biostara i on mi je u roku od 12 sati poslao bios koji resava problem, eto sad ne mora da se menja ploca
 
Pa mogo bi i svima da okacis taj bios :) a i da napises sta si uspeo
 
Okacio bi ja samo da znam kako, ali javlja se drugi problem sad. Kad postavim memoriju da radi na 400 i fsb na 333 komp se lepo digne ali se zvuk ne cuje, a takodje i video ume da zastane, a suprotno sto je neverovatno colin dirt radi cak i bolje nego pre. Ja stvarno ne znam u cemu je problem sa ovom plocom.
 
Kad idesh na odovori scroluj malo dole i tu imash dodatne opcije pa idesh na "Kachenje Attachmenta".... Zipuj taj BIOS i tako ga okachi....

:wave:
 
Evo kacim ja bios koji sam dobio od Sasa987.
Meni takodje kao i njemu ne radi zvuk posle ovog oc-a.
 

Prilozi

  • P35BA823.ZIP
    395.5 KB · Pregleda: 58
Evo i slicice.
 

Prilozi

  • 4.JPG
    4.JPG
    144.2 KB · Pregleda: 67
  • 5.JPG
    5.JPG
    153.3 KB · Pregleda: 64
  • 6.JPG
    6.JPG
    148.5 KB · Pregleda: 74
  • 3.JPG
    3.JPG
    159.2 KB · Pregleda: 102
Konacno

Izgleda da sa biosom 904 najzad sve radi kako treba. Resen je problem zvuka sa integrisane karte ;)
Ostalo tek treba da ispitam, zasad je pu, pu da ne ureknem...:)
 
Evo danas sam doneo plojku kuci, namontirao sve i odmah flashnuo bios sa leebejach sajta, u pitanju je navodno oficijalni bios, 919a mu je oznaka, ali nigde na oficijali nisam mogao da nadjem bios pod takvim imeno....
Poslednji na oficijali je 823a, ali verujem da to svi znate.....
E sad, ovaj novi bios me je zesce smorio, naime posle flash-a nije hteo da pali racunar, tj. da butuje ili bilo kako da se pokrene.... Ugasio sam ga sacekao malo, ali ne vredi, nece da se pokrene da ga he8em, palio sam gasio, bez uspeha!!!
Ostavio sam mashinu par sati i kad sam doshao kuci, upalio je na prvu..... Sta se tu sve izdesavalo, stvarno mi ne ide u glavu :trust:
Napokon, bitno je da sve radi, odmah sam u biosu opicio fsb @460*7 i dobio 3210MHz bez pipanja voltaze za proc, jedino sam memu stavio @ 2.2V posto mi je trenutno unutra budjavi NCP @800 i znam da sigurno nece preko 920MHz i to sa 6-6-6-15 latencijama sto je smeshno...
Sutra bi trebalo da mi stigne onaj Geil Ultra @800MHz, 4-4-4-12 pa cemo da vidimo sta kaze onda ovaj proc, a i plocica sa njim......
Pozdrav svima :wave:
 

Prilozi

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    265.8 KB · Pregleda: 68
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno