Šta je novo?

Bilo koji operater net + tv na par meseci

nesa07

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruke
3,170
Poena
260
Da li postoji tako nešto i kod koga?
Da li se mogu koristiti njihove usluge TV+net na određenoj lokaciji na par meseci 2-3 bez ikakve UO?
 
prepaid kod SBB-a. vidi u cenovniku
 
Doduše bez televizije, ali Beotel ADSL 15mb/s:
 
Ima i Orion telekom prepaid opciju
 
TV kanale možeš da gledaš preko dobre IPTV liste za 10 evra mesečno svi kanali mts i sbb, da ne plaćaš pojedinačno, a za internet možeš da se dogovoriš sa komšijom da ti da Wifi lozinku uz neku naknadu. To ti je najbolji izbor za tako kratak period
 
Hvala Svima na savetima.

[B]momsab[/B]@

Zanima me,
kod SBB-a ništa mi nije jasno što se tiče prepeid-a.
Zanima me sledeće:
1) moram da kupim njihov TV box, da li je tako i koja je cena?
2) moram da imam razvedene njihove kablove do lokacije na kojoj želim da li ne?
3) nigde ne vidim koja je cena za osnovnu TV i koja je cena neta?
4) kako čitam ako se plaća elektronski račun je 100 din jeftiniji, mene to ne zanima, ono što me zanima je da odem kod njih u poslovnicu i uplatim za naredni mesec a ne da plaćam elektronski, da li je ovo moguće?
 
Možeš čak da iskombinuješ i preko Orion TV aplikacije ako ti nisu bitni Telekom ili United Media kanali:
Eventualno ADSL Beotel+EON van mreže (mislim da bez UO može na TV-u samo sa Box-om koji valjda može i polovan ili preko Smart TV/Android aplikacije), eventualno da ti EON ide preko interneta na PC/mobilni.
EON može i sms-om da se plati, a Beotel ima prodajna mesta.
 
Poslednja izmena:
Da li postoji tako nešto i kod koga?
Da li se mogu koristiti njihove usluge TV+net na određenoj lokaciji na par meseci 2-3 bez ikakve UO?
Za tako kratko vreme vidi da ti neko od prijatelja da nalog za Eon/Iris i time si pokrio tv a za Net imaš dosta ovih mobilni net varijanti koje ne zahtevaju instalacije.
 
Za tako kratko vreme vidi da ti neko od prijatelja da nalog za Eon/Iris i time si pokrio tv a za Net imaš dosta ovih mobilni net varijanti koje ne zahtevaju instalacije.
Jedino da uzme vikend net kod A1 inače će i EON i IRIS da mu pojedu mobilni net za čas.
 
Jedino da uzme vikend net kod A1 inače će i EON i IRIS da mu pojedu mobilni net za čas.
Ili mobilni net mega kod mts-a 500GB, mada zavisi koliko cesto gleda tv. Neka gruba procena potrosnje je oko 2.1Gb za sat vremena HD kanala. Nadam se da smo pomogli coveku.
 
Nazad
Vrh Dno