Šta je novo?

[BG] AGP 6600 Ddr2

SuperStarr

Znamenit
Moderator
Učlanjen(a)
25.07.2002
Poruke
9,907
Poena
1,105
Moja oprema  
CPU & Cooler
Xeon 5670 (6c/12t) @ 4.3Ghz
Matična ploča
ASUS P6T Deluxe v2
RAM
48Gb HyperX DDR3 @ 1666Mhz
GPU
Gigabyte 1060 6Gb
Storage
Kodak 512Gb + 16Tb RAID
Zvuk
Creative Audigy2 ZS
PSU
Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) )
Kućište
Alexander Weiss (glass front + glass side)
Monitor
AOC 32" IPS
Miš & tastatura
G602 & Drevo 87 key (Red Switch)
Ostale periferije
MX Master 2 & K380
Mobilni telefon
Moto G9 Plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li ima, gde, koji model i po kojoj ceni. Danas sam izvrteo oglase i nigde je ne nađoh. Do duše, nisam kontaktirao dilere sa Bench-a... :S:
 
Poslednja izmena:
117.76 јевреја MKračunari
124.44 јевреја Imtel PC Mega Store

Оба су следећи модел:

Club-3D GeForce 6600 DDR2, PCIE16, 256MB DDR2!, 128bit, 8 pipelines, DX9.0, SLI Ready, DVI, TV-out, HDTV-out, gar. 2 god.

ОфТопик: Због чега су у опис ставили само један узвичник :d ?
 
Wulfgar je napisao(la):
117.76 јевреја MKračunari
124.44 јевреја Imtel PC Mega Store

Оба су следећи модел:

Club-3D GeForce 6600 DDR2, PCIE16, 256MB DDR2!, 128bit, 8 pipelines, DX9.0, SLI Ready, DVI, TV-out, HDTV-out, gar. 2 god.

ОфТопик: Због чега су у опис ставили само један узвичник :d ?

Covek trazi AGP kartu... :smash:
 
Моја грешка, извињавам се.

Погледао сам и нигде нема, али ако хоћеш нашао сам једну АГП са гддр3 меморијом.

Club 3D Geforce 6600

- 256MB ultra brzi(ЛОЛ:banana: ) GDDR-3
- x16 PCI-E podrška
- postoji i u AGP x8 varijanti

Има је на овој страници http://www.nova.co.yu/vga.html

Ценовник је на овој http://www.nova.co.yu/

Ако је оно цена - 11555 дин, или ти око 135 јевреја.

Додуше у ценовнику су им непотпуни описи па их позови и провери да ли је то та графа.
 
vec je bilo rechi o tome... 6600 dd2 za agp ne postoji kolko kazu neki odavde...
 
Poslednja izmena od urednika:
A jel ima neko ovu pci-e 6600 ddr2,bas me zanima jel daje bolje rezultate nego modovane 6600 (500/680)?
 
Jet Set Willy je napisao(la):
Nije ******* nego evra tj eura.

Nije mi bio cilj da ikog vredjam.

Jednostavno kod mene u kraju tako kazu i nikom zlo ne misle 🙂

Ukoliko neki clan jevrejske verske zajednice smatra ovo za uvredljivo neka mi posalje PM, i necu vise koristiti taj izraz (posto, kao sto rekoh, nije mi bila namera da ikog vredjam).
 
ОК, сада знам за убудуће 🙂
 
Ne vredi, ne mogu nigde da ih nađem (AGP 6600 DDR2). Pronašao sam neke AGP 6600 DDR3 ali po ceni GT modela...
A neke firme što imaju cene, kao da im sat kasni godinu dana... :d
 
Nazad
Vrh Dno