Šta je novo?

Bezicni Internet Virusi ?

pnjaf

Slavan
Učlanjen(a)
23.05.2004
Poruke
624
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7 5800X3D
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
2x16GB 3200MHz DDR4
GPU
MSI RTX 4070 Ventus 3X OC
Storage
Samsung 970 Evo Plus 500GB, Kingston A400 500GB, WD Black 1TB
Zvuk
Tišine
PSU
Fractal Design 750W
Kućište
Lian Li PC-P80N Full Tower
Monitor
Asus TUF 27" 2K 165Hz
Treba mi pomoc oko sledeceg, povezao sam se na bezicni net i imam gomilu problema sa spyware, trojanima itd. Posto provajder ima jako losu zastitu na serveru, koje antivirus programe da instalisem jer ovo je nighmare (reinstalisem sistem svaka 3 dana). trenutno koristim System Mechanic koji sadrzi firewall i panda antivirus. Da li je ovo dobra solucija, i preporucite mi nesto mnogo dobro od software-a da se resim bede.Pozeljan bi bio savet od nekog ko je na provajderu sa losom zastitom. 'Fala unapred ! :S:
 
Kombinacija koja moze da ti pomogne je: Norton antivirus 2004 i Zone alarm.
 
KAV i Sygate
 
..a pre svega windowsupdate.microsoft.com - radi iako imas i "onu" verziju...
 
Ne znam kakvu to zastitu ocekujes na serveru provajdera? Ako kupis viruse i ostali malware sa njihovog servera, onda su oni krivi. Ali ako skupljas sve i svasta sa ostatka interneta i raznih drugih servera, zastita tvog racunara je tvoj problem, a ne problem provajdera.
 
windowsupdate,
Norton Antivirus 2004,
ZoneAlarm i
Lavasoft Ad-Aware 6

bi trebali da ti reše sve probleme
 
Ja koristim samo TrendMicro Internet Security + redovni Win update i nemam ama baš nikakvih problema, a računar mi je u proseku 12-16h na internetu (ali ne i ja:) )
 
'fala ljudi :D
 
Nazad
Vrh Dno