Šta je novo?

Beyond: Two Souls (PS3)

Iako nisam odigrao igru (odigrao sam samo demo 10minuta u Austriji. Nisam vlasnik konzole), odgledao sam na YT, znam da nije isto kao sto bi bilo da sam je ja igrao, ali ipak odusevljen sam.
Zao mi je sto nisam imao priliku da sam donosim odluke. Za ovakvu igru dao bih 10/10, volim igre sa dobrom pricom.
Ne smeta mi sto igra dodje kao film (mada je meni bukvalno dosao kao film jer sam gledao preko yt), gluma je odlicna, likovi takodje, puno emocija, bilo mi je zao kada sam dosao do kraja.
Ako ikad kupim ps3, ovo je prva igra koju bih odigrao.
 
Na Razmenaigara sajtu. Mozda je neko presao i zeli da je proda.
A ima ljudi koji narucuju sa stranih sajtova, Xbox, Bob Marley i mozda jos neko.
 
Samo da dodam da je Quantic Dream sa ovim naslovom uspio da reshi problem Uncanny valley. Nevjerovatno koliko su likovi vjerodostojni i da je sve kompijuterski generisano.

Jedina zamjerka zasad je da je mozda malo prelagana. Bar za nas koji smo vec preshli Fahrenheit i Heavy Rain.

Jedno je sigurno, sa prvim izlaskom nove igre QD na PS4, shta je tu je morace da se nabavi... :d
 
Upravo je zavrsih. Najbolja prica ispricana kroz video igru ikad!
Neverovatno kako sam se emotivno srodio sa Jodie, to mi se nikad nije desilo do sada.....
 
Da li neko zna hoce li ovo ikad doci u digitalnom obliku na psn?
 
Nazad
Vrh Dno