Šta je novo?

Beyond Good&Evil -wow! / XIII - ispunio je moja ocekiva

ja sam igru zavrsio :beat: uz lomnjenje tastature. :crash:
 
zanimaju me dve stvari vezano za ove igre

1)njihove duzine
2)zahtevnost za bge xiii mi lepo sljaka na c 1.1 512mb i msifx5200 t128 128mb u 124x786
 
Natenane sam odigrao za negde oko 10 dana, sto je u ukupnom vremenu oko 16h39min.Tako pise na zadnjem save-u. Dobijes interet code, registrujes se na http://www.ubi.com, posaljes ga i vidis koji si na rang listi.Kao kod rayman-a 2.
 
znaci ko pop a zahtevan :confused:
a jel ovaj xiii kratak nesto sam tako cuo ,)
 
BgE
je delo ljudi iza Giants" Citisen Kabuto (valjda se tako pise) i ako je malcice slicna njemu ne moze da bude losa!
Jedva cekam da je nabavim!
 
igra je stvarno do j@j@ kada saberem utiske na kraju :D
 
Nedjo je napisao(la):
BgE
je delo ljudi iza Giants" Citisen Kabuto (valjda se tako pise) i ako je malcice slicna njemu ne moze da bude losa!
Jedva cekam da je nabavim!

Igra nema blage veze sa Giantsom. Kamo srece. I ne pise se citisen, nego citizen :)
 
Brate, BGE je jedna od najtoplijih i najpozitivnijih igara... Divna je, stvarno, to je najbolji epitet za nju. Ali necete videti svu lepotu bez DX9 graficke (dept of field i motion blur postprocesing efekti cine 80% animacije i dozivljaja u motion sekvencama). Vec na Ti4200 to nije to...
 
MYZZY ne slusaj ove licemere igra je zmaj!
Ima sve sto jedna igra izbacena pred novogodisnje paznike treba da ima atmosfera igrivost ineretsantna prica i protivnici i td i tb.
 
E, zaglavio sam se u glupom BGE! Opet... Ali dosta sam presao... Sad cu morati sve ponovo polako da pregledam... prostoriju po prostoriju...
 
Nazad
Vrh Dno