Šta je novo?

Best horor fps ever

  • Začetnik teme cesar millan
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
C

cesar millan

Guest
verujem da ce se mnogi sloziti da je jedan od najboljih ako ne i najbolji horor fps Undying
 
Poslednja izmena:
So!?
 
verujem da će se mnogi složiti da je jedan od najboljih ako ne i najbolji kandidat za brisanje od svih topika upravo ovaj
 
verujem da će se mnogi složiti da je jedan od najboljih ako ne i najbolji kandidat za brisanje od svih topika upravo ovaj
što ?
baš je kul.

ps videti last edited u prvom postu
 
last edited i jednoj recenici!!! Razlog: greska... Mislim da se Filipenko pita ceo thread je greska :D
521 rama?!? Hmmmm zanimljivo :trust:
 
I maxtor od 80 g? Grama?
 
Hahahahahhaha ludiloooo!!!! :d :d
Izvinjavam se shto nemam nishta osim smeha da dodam ovom prekorisnom i prepouchnom threadu!!
LOL
 
uh, bre, al isprozivaste coveka.
:)

ali, priznajem, thread postoji bez razloga, i stoga bi trebao da bude nepostojeci :D
 
eh bre, odmah ste krenuli ispod pojasa... :D

cesare mogao si jos nesto da navedes, npr. sta se tebi svidelo, da zakacis neke skrinsotove ili postavis linkove ka igri ili tako nesto pa da tema tece, a ne ovako jeli se slazete...pa popijes cimacinu.

Ja nemam pojma o kojoj igri se radi, ali mogu da kazem da dok sam igrao doom3 skakao sam sa stolice od straha :D dok se nisam navikao :D

edit, nepostojeci ili drugacije postavljen. ovako samo cesar ispasta :D
 
Poslednja izmena:
Ne, mogao bi prvo da prochita pravila foruma, kako i zashto se postavljaju teme, pa ne bi dolazio u ovakve situacije.
@cesare, pravila imash u svakoj sobi - podforumu, prelistaj sve od a do sh. :)
 
Jos samo driver da upropasti i ovaj tred
 
cesar millan je napisao(la):
verujem da ce se mnogi sloziti da je jedan od najboljih ako ne i najbolji horor fps Undying
Nisam igrao Undying ali mi se Nosferatu: The Wrath of Malachi veoma svideo. :hair:
 
Cwelle je napisao(la):
Nisam igrao Undying ali mi se Nosferatu: The Wrath of Malachi veoma svideo. :hair:
Jes vala. Najjeziviji fps horor. Šteta što je izašao sa grafički zastarelim endžinom ali mi ni najmanje nije smetalo. Donekle mi se nije dopadao vremenski okvir koji tera igrača da žuri i pokušava da što pre odradi sve, ostavljajući mu manje vremena za istraživanja, ali to ga možda i čini još jezivijim i napetijim. Kapa dole.
 
pi bre, al me zivog ispljuvaste, mislio sam da ce neko da kaze neki svoj best horor fps, ili dajte bar neku konstruktivnu kritiku
 
Undying je stvarno sjajna igra, raspametila me kada se pojavila. Secam se kako sam nakon gledanja predstavljanja igre na TV Politika otrcao odmah do MKR i molio da mi uslise molitve jer su bili pred kraj radnog vremena.

Zatim Alien VS Predator, mislim da sam najvise jeze doziveo igrajuci AvP u ulozi marinca. Voditi Alien-a ili Predator-a nije ni blizu bilo atmosferi koja je krasila Marine kampanju.

Pomenuo bih i prastari Blood , ali takodje odlican FPS horor, i cuvenu frazu "Back In Business" :D. Voleo bih da neko uradi remake prvog dela Blood-a, drugi mi si i nije nesto dopao.

Condemned isto tako sjajan, ali obavezno sa slusalicama. Condemned ima odlicnih horror momenata.

Doom III, huh ... pocetak mozda i moze da bude kao neki horor, ali posle, posto se istovremeno pojavljuje mnogo neprijatelja, gubi elemente horora i postaje klasicno napucavanje, a tenzija se gubi bez traga.

Mozda se setim jos nekog naslova :)
 
jel zna neko kakav je system shock 2, cesto ga spominju u sk kada govore o nekom horor fps-u?
 
cesar millan je napisao(la):
jel zna neko kakav je system shock 2, cesto ga spominju u sk kada govore o nekom horor fps-u?
Upravo sam hteo da ga navedem... e to je strah!!!

Takođe, Vampire The Masquerade: Bloodlines... misija u napuštenom hotelu.

Ove dve igre nisu klasični Shooteri, ali su First Person... naježim se i sada kada se prisetim obe.

Naravno, sve pomenute u prethodnim postovima su jezive i plaše čoveka na svoj način.
 
Condemned? jel to onaj fazon gde nemas vatreno oruzje, nego imas samo neke motke i cevi na raspolaganju.

Btw, sta da vam kazem, thread nisam mogao gluplje da zapocnem, bedak. jos sam nesto slucajno otkucao pa sam morao ko najgora/najgluplja sekretarica da ponavljam, fudge it. Hvala onima koji su ostavili postove koji odgovaraju temi i dajte bar komentar o nekom hororu. I swear, nema vise glupih threadova! :)
 
Na prvom mestu svakako System Shock 2. Nijedna igra nije ostavila tako jak utisak kao ova. Sami na napustenom brodu kojim upravalja odmentuti kompjuter (AI) SHODAN. Natera vas da se okrecete oko sebe dok igrate ;) Nije bilo ni priblizno napucavanja i neprijatelja kao u modernim FPS igrama, ali je zato atmosfera neprevazidjena.
Nazalost SS2 nije postigao veliki uspeh i prodaja je isla slabo iako je igra fenomenalna.
Voleo bih da vidim nastavak ove igre, sa originalnim autorima u creditsima.

Iza SS2 idu Undying i AvP.

cheers
 
i kako van se cini "cold fear" ? meni je extra mada i nije preterano strasna
 
@sem3: Pored sve dobre volje odustao sam od igre zbog konzolskog upravljanja. :wall:
 
Znaci sistem shok 2 je "horor fps" koji "nije uspeo na trzistu".
Ne znam koji smajli staviti : :) ili :(((((((
 
bogme niko ne pomenu ni suffering prvi deo naravno odlicna djuskica
 
cold fear, super igra, trzao sam se samo kada se oni debili zatrce na mene, ama bas svaki put :)
 
call of cthulhu - boze sacuvaj. da je radjen iskljucivo za pc bilo bi 10x strasnije. jes da nije klasican fps, al brate...
 
Imam ih podosta.Condemned Criminal Origins,Suffering,Cold Fear,Call of Cthulhu bas i nije FPS ali ajde stavicu je ovde
 
Cwelle je napisao(la):
@sem3: Pored sve dobre volje odustao sam od igre zbog konzolskog upravljanja. :wall:

Ja sam je presao ali sam napola razlupao tastaturu i misa, stvarno je hiperkretenski nacin kontrolisanja i pomeranja kamere. Pogotovo kada dizes u vazduh one module pa treba da pretrcavas preko mosta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno