Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Ne može.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
GOERGIJE..jedna molba ako moze:isao sam na ovaj sajt gde si ti uspeo da otkljucas telefon koji je slican kao i moj..ali zakjucan na telenor mrezu..registrovao sam se uredno...medjutim kad udjem i napisem post sve je ok..ali iz nekog razloga nemam sa desne strane dugme "thanks"...procitao sam pravila ..napisem hvala onako ispod posta i objavim post koji bude objavljen ali ga admini posle nekog vremena obrisu...uz obavestenje da moram sve da idem po pravilima i da koristim "thanks" sa desne strane..itd..sad ja sam tu thanks opciju video da stoji sa desne strane na tudjum postovima..medjutim kod mene je nema..nzm zasto..sad moja molba je ako hoces i mozes da mi ucinis uslugu na tom sajtu i dobijes unlock code za moj telefon umesto mene...znam da je molba neuobicajena ali bi mi znacilo ako hoces ..plz :) telefon je Acatel one tuch idol 2 mini ..broj modela 6016X IMEI:863828020511036 Postoji i Bluetooth ID :D022419 Sad ne znam da li je ovaj drgi broj "id" potreban..jer sam citao postove gde su ljudi davali samo IMEI broj i uredno dobijali odovore..izvini na ovolikom pisanju..ali stvarno bi mi znacila pomoc..inace znam da me u servisu dekodiranje kosta 1000 dinara..zato help please :)
 
GOERGIJE..jedna molba ako moze:isao sam na ovaj sajt gde si ti uspeo da otkljucas telefon koji je slican kao i moj..ali zakjucan na telenor mrezu..registrovao sam se uredno...medjutim kad udjem i napisem post sve je ok..ali iz nekog razloga nemam sa desne strane dugme "thanks"...procitao sam pravila ..napisem hvala onako ispod posta i objavim post koji bude objavljen ali ga admini posle nekog vremena obrisu...uz obavestenje da moram sve da idem po pravilima i da koristim "thanks" sa desne strane..itd..sad ja sam tu thanks opciju video da stoji sa desne strane na tudjum postovima..medjutim kod mene je nema..nzm zasto..sad moja molba je ako hoces i mozes da mi ucinis uslugu na tom sajtu i dobijes unlock code za moj telefon umesto mene...znam da je molba neuobicajena ali bi mi znacilo ako hoces ..plz :) telefon je Acatel one tuch idol 2 mini ..broj modela 6016X IMEI:863828020511036 Postoji i Bluetooth ID :D022419 Sad ne znam da li je ovaj drgi broj "id" potreban..jer sam citao postove gde su ljudi davali samo IMEI broj i uredno dobijali odovore..izvini na ovolikom pisanju..ali stvarno bi mi znacila pomoc..inace znam da me u servisu dekodiranje kosta 1000 dinara..zato help please :)
na ebay imas kod za 1$ samo treba da se posalje model imei provider id tako sam ja otkljucao 5010d iz mts i sve radi ok

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
 
da li mi nekako mozete pomoci za free unlock code..probao sam na onom gsm sajtu..ali slaba vajda..nekako nemam dugme thanks sa desne strane..pa kad objavim post nista se ne dogadja..a posle 2 dana su ga admini obrisali..pa sam opet uradio sve osto ,ali opet ista prica..tako da ako mozete da mi pomognete bio bih vam zahvalan.

telefon je Alcatel One Touch Idol 2 mini

model:6016X

IMEI:863828020511036

hvala unapred :)
 
Ponovo ja. U prvoj poruci upisao sam broj više kod IMEI broja.

HTC Wildfire S (ispravljen IMEI)

IMEI: 355430044127249
S/N: HT15RTR00636
P/N: 99HMM197-00 B

Zaključan je na austrijsku t-mobile mrežu

Mislim da može na kod. Ima dosta servisa koji nude otključavanje ovog modela za neki novac.
 
Moze na kod, ali ni servisi ne dobijaju taj kod za dzabe...
Ili ga plate ili kupe box koji im generise kod, tako da : pravac ebay ili neki servis...
 
@lexpower
Znam ja dobro da takve stvari po netu koštaju, ali naslov threada je "Besplatno otključavanje telefona sa mreže". I kroz ceo thread se provlači da neko postavi podatke od telefona a neko mu besplatno nađe kod za otključavanje. To što si ti napisao bolje da nisi napisao. Izgleda da je jedina svrha tvog odgovora da povećaš broj postova sebi. U temi besplatnog otključavanja ti daješ savet "pravac ebay ili neki servis".
 
Poslednja izmena:
U temi besplatnog otkljucavanja, u prvom postu, je lepo objasnjeno na kom forumu i kako se moze dobiti besplatan kod...
Da si prelistao temu, video bi da su ti kodovi uglavnom za alcatel telefone ili neke manje poznate brendove...takodje bi video da je kolega sa foruma koji je davao te kodove besplatno, prestao da radi to...
Moj post je bio dobronameran, u smislu da te usmerim na najjeftiniji nacin otkljucavanja tvog telefona...
Pozdrav.
 
Znam ja to dobro. Uvek prvo odem na prvi post - sticky, ali sam jednostavno hteo da izbegnem registraciju na još jedan forum.
 
Hvala lexpower. Ipak sam te poslušao. Uspeo preko ebay-a. 1.35$. Nije puno.
 
Moze neko da mi pomogne imam telefon Samsung Galaxy Grand Neo i trazi mi pin kod preko mreze jel zna neko kod?
 
Da li mogu da dobijem kod za otključavanje Lenovo K6 Note, IMEI: 861886038794079 i 861886038794087
I koja je procedura za otključavanje.

Unapred hvala
 
Ne možeš.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neko info kakvo je stanje sa otkljucavanjem Tesla 3.3 lite iz MTS?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neko info kakvo je stanje sa otkljucavanjem Tesla 3.3 lite iz MTS?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

ako ti je istekao ugovor samo zoves korisnicki servis i podneses zahtev, posalju ti code na sms posle par dana
 
To znam... Ali nije istekao ugovor. Tek hocu da uzmem taj telefon za poklon, ali ako je otkljucanje 20ak eur... Ne vredi mi

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Velika je šansa da nije ni zaključan, raspitaj se malo na temi za taj telefon, ili pitaj nekog ako ima da ga prodaje na KP iz MTS-a kakva je situacija.
 
Nesto nisam nasao temu za taj model, sta me nesto i ne cudi[emoji6]

Btw, nije mi palo napamet da uzmem zenin sluzbeni, upravo Tesla 3.3 lite iz mts-a da probam jel zakljucan, boze budale... Al ajd nekako mi je bilo po logicno da je zakljucan, pa se nisam ni setio

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ima ih na oglasima pa se raspitaj kod prodavaca.
 
Ne sajtu http://www.unlock-free.com/nokia/nokia-5110.html mogu se dekodirati razni tipovi telefona.Treba ukucati IMEI i dobije se kod koji treba ukucati #pw+CODE+1# ili ako je kodiran na mrežu network Fido or Rogers in Canada ukucati #pw+CODE+7#.

Tu se pojavljuju "nedoumice"

Potoje 2 opcije;

-Nokia reset-dobije se 1 kod za reset/unlock

-Nokia unlock-traži se odabir mreže za Srbiju:I za svaku mrežu daje različit kod.Za Ooredoo ne daje i nešto neće ni za Telenor .

-Telenor
-Vip
-MTS
-Ooredoo-(šta je to????)

-Ukucao sam kod u opciji MTS i dobio EROR.Ima još nekoliko kodova..Mislim da može samo 3 puta da se kuca kod a posle telefon trajno blokira.

Koji kod ukucati?Ili možda može na drugi način dekodirati "kolekcionarske" telefone Nokia 5110 i Nokia 6150?
Ne znam na koju su mrežu kodirani telefoni. Mislim na neku nemačku ili austrijsku.Kad ubacim našu kartici pojavi se -SIM karte nicht angenemmen--------СИМ картица није прихваћена

IMEI za;
-------------------------------------------
Nokia 5110
449209934364312
-------------------------------
Nokia 5110
449218931330663
--------------------------------------------
nokia 6150
493007102469631
 
Ne piše ništa....Da li je važno na koju mrežu je zaključan?
 
Naravno, pa sa te mreže otključavaš. Ako je austrijska mreža skini bateriju možda piše na nalepnici krupno 1 ili T mobile i sl.
 
Poslednja izmena:
Ni na jednom telefonu ne piše koja je mreža ni na telefonu ni na bateriji...
Da li to znači da se ne može dekodirati?
 
Može, ali ne na kod. Moraćeš da posetiš neki servis koji još uvek tadi dekodiranje tako starih modela, kako bi ti ih otključao putem boxa i kabla.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Za šta služi na sajtu opcija reset/unlock???
Ukuca se IMEI i dobije se kod, a ne traži podatak na koju mrežu je kodiran.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno