Šta je novo?

BENQ-SIEMENS EF81 - sve na jednom mestu

vodafon 58,kakvi rusi,kakvi bakraci,ubacite novi softver,trebalo bi sve da sljaka super,bar neko vreme.
 
@Sine Nebojsa_ Znam da svi predlazu Vodafon medjutim,ima ljudi(poput mene)koje odbija to sto je skidan sa strane mreze.Zato je za mene nemac savrsen,radi internet,opera,msn...naravno mp3,gledam cele epizode simpsonovih tj uzivam :d Probao sam i rusa medjutim sam ga zamenio posle dva sata...po meni je nemac naj!
 
Poslednja izmena:
Pa meni u principu sve šljaka ok... zato i nisam menjao na drugi... a rusa vozim već pola godine. Pre bi me zanimala neka konkretna iskustva za i protiv rusa, da vidim da li mi se isplati da ga menjam, pošto me iskreno mrizi da se zezam sa tim.

Elem više me interesuje da li je neko imao iskustva sa karticom od 2gb i kako to da rešim??? Zbog toga me recimo nebi mrzelo ponovo da menjam sw.
 
Pa meni u principu sve šljaka ok... zato i nisam menjao na drugi... a rusa vozim već pola godine. Pre bi me zanimala neka konkretna iskustva za i protiv rusa, da vidim da li mi se isplati da ga menjam, pošto me iskreno mrizi da se zezam sa tim.

Elem više me interesuje da li je neko imao iskustva sa karticom od 2gb i kako to da rešim??? Zbog toga me recimo nebi mrzelo ponovo da menjam sw.

iskreno ja nisam imao karticu od 2gb ali sam uzeo od druga karticu cisto da vidim dal moze da primi vecu karticu od 1gb...na prvi pogled funkcionisalo je kao i od 1gb.Ti probaj sa povecanjem vajlova sa 400 na 8162,mada ti kazes da si ubacivao fajlove preko BMC,mozda je to problem!Jer ako prebacujes preko bmc telefon ti nece videti nijednu pesmu kojoj ime sadrzi ves od 55 karaktera niti jednu pesmu koju treba da prebaci posle nje.Tako da probaj da ti sve pesme imaju manje od 55 karaktera,ako to ne uspe uradi fles na v58 Nemca...
 
@Sine Nebojsa_ Znam da svi predlazu Vodafon medjutim,ima ljudi(poput mene)koje odbija to sto je skidan sa strane mreze.Zato je za mene nemac savrsen,radi internet,opera,msn...naravno mp3,gledam cele epizode simpsonovih tj uzivam :d Probao sam i rusa medjutim sam ga zamenio posle dva sata...po meni je nemac naj!

pa i nemac je skidan sa strane mreze,sa istog sajta odakle je i ver 48,i ruska verzija,i vodafon 58,sve to ti je na istom sajtu,kao ovaj nas benchmark,al opet stvar licnog izbora:wave:
 
Pa meni u principu sve šljaka ok... zato i nisam menjao na drugi... a rusa vozim već pola godine. Pre bi me zanimala neka konkretna iskustva za i protiv rusa, da vidim da li mi se isplati da ga menjam, pošto me iskreno mrizi da se zezam sa tim.

Elem više me interesuje da li je neko imao iskustva sa karticom od 2gb i kako to da rešim??? Zbog toga me recimo nebi mrzelo ponovo da menjam sw.

na svim sajtovima vezanim za naseg,a mog pokojnog benq-a,jasno stoji da je 1 gb maksimalno podrzana memorija sto se tice kartice,a realno sta ce ti 2 gb,to je ipak mobilni telefon,a ne kucni mobilni bioskop,ali ko sto rekoh ..stvar licnog ukusa,)
 
pa i nemac je skidan sa strane mreze,sa istog sajta odakle je i ver 48,i ruska verzija,i vodafon 58,sve to ti je na istom sajtu,kao ovaj nas benchmark,al opet stvar licnog izbora:wave:

Ne,nismo se razumeli,nisam mislio skinut sa stranog sajta,nego sa strane mreze!Jel ima mreza VODAFON u Srbiji?????NEMA.Kad sam kupio telefon u njemu je bio neki T-mobil softver.GPRS je mogao da koristi samo neko sa T-mobil mrezom....naravno bio je neki prstari softver mada to sad nije bitno vazno je da sad imam NEMCA :banana: LOL :d
 
Ja sam novi na ovom forumu pa mi ne zamerite ako je ovo sto pitam vec objasnjeno. Imam naravno EF81 i hteo bih na njega da stavim mapu Beograda (ili nesto slicno) pa ne znam kako da to uradim. Ako neko moze da mi pomogne bio bih mu veoma zahvalan.

Pozdrav
 
@zocvet

tvoj problem sa kamerom nažalost nije do software-a, flat kabl je problem, imao sam identičan problem, ako ti kamera nije neophodna ne isplati se popravljati...
 
Ja sam novi na ovom forumu pa mi ne zamerite ako je ovo sto pitam vec objasnjeno. Imam naravno EF81 i hteo bih na njega da stavim mapu Beograda (ili nesto slicno) pa ne znam kako da to uradim. Ako neko moze da mi pomogne bio bih mu veoma zahvalan.

Pozdrav

Pa prelistaj malo forum!Posle 165 strana pitas kako da instaliras mapu???Dobro,aj nema veze....mape su java programi,tako da se instaliraju kao i igrice!Najjednostavnije ti je preko JMI koji si dobio na CD uz telefon.Mada imas i jos bolji nacin preko internog browsera.Ako ti nesto nije jasno idi na 100-tu stranu foruma,pogledaj drugi post "NAJ BITNIJE BROJ 3" tu sigurno imas objasnjenje
 
Opet ja...
slomljen EF81 na dva dela bez baterije (na mestu za preklapanje) .............400 din
slušalice (fali jedan sunđer).......................................... .....................400 din
punjač............................................................................................200 din
 
E sad ja imam jedno pitanje: Jel zna neko zasto telefon nece da mi otvori ni jedan video klip koji mi se posle slanja sacuva na memorijsku karticu(od 512mb)!Ali oce da otvori ako ga sacuva na memoriju telefona!Nije meni problem da namestim "File location - Phone memory" nego hocu da posaljem video klip "Royal Rumble 2008" koji zauzima 94mb naravno na memoriji telefona ima samo maksimalno slobodno 72 tj 60mb.Molim vas pomozite!Nerviram se ceo dan :mad::mad::mad:
 
Poslednja izmena:
Evo da se javim posle nekog vremena kao vlasnik nokie, symbiana (e65).... Znaci njesra u odnosu na EF-a :D Koliko je jeftiniji,tj. 2.5 puta, toliko je puta i bolji, i vise ustvari :) pozdrav
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko od iskusnijih da mi pomogne oko BREW igrica?Problem je u tome sto kad ih pokrenem pise sledece:Application digital signature failure (1030)!A uradio sam onaj proces aktiviranja!HELP,HELP,HELP!
 
LJUDI JA SAM PRVI PUT NA NEKOM FORUMU I SVIĐA MI SE IDEJA GDE IZESEM NEKI PROBLEM A FRIENDS SKOČE U POMOĆ. Ja sve što znam pomoćiću ili ću bar da pošaljem neki dobar vic.
 
:mad::mad::mad:Jel moze neko nekad da mi pomogne???? Mada sam i bez pomoci ovog puta resio problem
 
Poslednja izmena:
Imam jednu molbu za iskusnije clanove ovog foruma.Posto Djwibe-a vise nema(kolko vidim po postovima)jel bi mogao neko da uradi najvaznije tj. "presek br. 4"?
 
Poslednja izmena:
Da ne jurim po postovima, ako nije problem.
Trebaju mi linkovi za preseke 1, 2, 3 i koji je trenutno najbolji firmware za doticni telefon ?

Hvala.
 
Poslednja izmena:
plejlista

Pozz danas putujem,ubacio sam dosta MP3 muzike, ali nikako da svorim svoju plej listu. Trazi mi ime liste i sacuvati,posle toga nista,kada pokrenem izbaci lista je prazna.Pomoc.
 
@pTomic _presek broj 2 ti je na 70-toj str,a prosirenje dvojke tj presek 3 na 100-toj a najbolji softver?Pa naravno v58(po meni nemacka verzija)

@Misko SD_ Kad kreiras plejlistu udjes opet u media plejer>pa imas da izaberes: Plejlista,poslednje, i sve ti udjes u sve, i svaku pesmu koju oces da ubacis stanes na nju pa opcije>dodati u plejlistu.
 
Poslednja izmena:
E Misko da neznas mozda zasto mi prilikom instalacije QXDM pojavljuje da nece da se instalira zato sto imam Internet Explorer 5 ili veci,a ja u stvari imam sedmicu????
 
Ja cu uraditi presek 4,dogovorio sam se sa djwibe-om. :D poz

Hvala sto se neko javio da to uradi :Klanjanje Nego kad imas u planu to da uradis?Bilo bi dobro kad bi uspeo to da uradis do 170str!Jel to izvodljivo?
 
Vrh Dno