DoX
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 13.10.2011
- Poruke
- 1,932
- Poena
- 199
Planiram da uzmem ovaj model monitora. Glavni razlozi su to sto ima ugradjene zvucnike (iako sam najcesce na slusalicama) ali moze dobro da posluzi povremeno kad su neki gosti tu za klipove i filmove.. HDMI ulaz posto planiram da ga nakacim na risiver za SAT TV i eto odziv od 1ms za povremeni Gaming...
Da li ga je neko imao i kakvi su utisci/misljenja ?
RL serija nasuprot XL modelima nema veci Refresh rate ali za ovu cenu moze dobro da posluzi ja mislim.. 🙂
Da li ga je neko imao i kakvi su utisci/misljenja ?
RL serija nasuprot XL modelima nema veci Refresh rate ali za ovu cenu moze dobro da posluzi ja mislim.. 🙂