golum
Čuven
- Učlanjen(a)
- 27.02.2001
- Poruke
- 488
- Poena
- 619
Da li je neko od vas video ovaj monitor na delu i kakve su impresije. Evo linka ka jednom testu:
http://www.pcadvisor.co.uk/index.cfm?go=hardware.view&product=1568
Monitor mi se ultra svideo pa razmisljam da se castim sa istim za novu godinu (deda mraz je cudo :mrgreen: )
Pozdrav
http://www.pcadvisor.co.uk/index.cfm?go=hardware.view&product=1568
Monitor mi se ultra svideo pa razmisljam da se castim sa istim za novu godinu (deda mraz je cudo :mrgreen: )
Pozdrav