Šta je novo?

Benchmark forum

stale96

Poštovan
Učlanjen(a)
15.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Pre svega bih naglasio moderatorima, ukoliko temu shvatajhu glupom kao i sami video da je obrisu i obaveste me u PM da obrisem video da ne bih dobio Copyright strike zbog koriscenja logo-a foruma.
Snimio sam video edukativnog karaktera za mladje internet korisnike koji i ne znaju i ne koriste bas forume.
Ovim putem bih hteo da se zahvalim svima koji su izdvojili svoje vreme i pomogli mi da resim raznorazne probleme u temama u kojima sam se javljao i otvarao.
Video je skroz edukativnog karaktera tako da ne shvatite nista pogresno kao slihtanje i slicno.
Najvise sam ovo odradio zbog toga sto je sve manje korisnika internet foruma pa sam hteo da objasnim omladini sta propustaju.
https://www.youtube.com/watch?v=TZqiOcM19PY
Video iz nekog razloga nema 480p, 720p, 1080p prvih 10ak minuta posle se pojave, verovatno dok Youtube izvrsi proveru.
 
Video iz nekog razloga nema 480p, 720p, 1080p prvih 10ak minuta posle se pojave, verovatno dok Youtube izvrsi proveru.

Ne vrši YT proveru već konverziju u njihove posebne formate. Stoga video dobija stepene kvaliteta jedan po jedan nakon uploada. Nikad ne objavljuj video dok YT nije završio obradu sa najvišim kvalitetom.
 
Nazad
Vrh Dno