Šta je novo?

Beep problem

Creaven

Slavan
Učlanjen(a)
01.05.2007
Poruke
48
Poena
304
Skoro sam menjao maticnu plocu i uzeo polovnu Asus P4V8X-X jer ionako skoro menjam celu mashinu a i dobijo sam garanciju na 12 meseci.Nego, u zadnje vreme poceli su beepri da mi se oglashavaju chudno,poshto kada su je instalirali i ono upalim komp chuju se dva brza naizmenichna beepa i to je znak da je sve ok i super,ali od sada se posle ta dva beepa ubace josh 3 brza i kratka.Ja pomislio da nije RAM (imam 2x512mb) pa skinem jedan modul i probam i ono isto pa skinem drugi modul i onda opet isto_Odradio sam mu jedan krug (369 testova) sa GoldMem-om i sve je ok,proverio sam mu i hdd sa HDD Observer programom i pokazuje mi da mi je Hdd u odlichnom stanju.
Inache u zadnje vreme mi kochi malo komp i sporo dize system.Ponekada pomislim da je to zbog Kaspersky Internet Security ali mi sinocni scan pokazao da je neshto drugo josh u pitanju jer je nekih 360000 file-ova skenirao 8h.
Jel ima neko ideju shta bi moglo biti?
 
jesi li reinstalirao sistem kada si menjao plocu? Iako to nema veze za beep-om jedan je od mogucih problema "sporog windows"

koje napajanje imas?
 
Reinsatlirao sam win pri promeni ploce.Napajanje je Frontier 450w.
 
ucitaj def. bios setovanje i onda probaj vidi da li se cuje opet ona tri kratka beep
 
Pogledaj ko je proizvođač tvog BIOS-a pa ovde vidi šta znače ti beep-ovi koji se čuju.
 
@vectorman
nemogu da se snadjem na ovoj tabeli nikako.AMI je moj bios ali on je ranije (dok je radio kako treba) beepovao 2 puta i to ne istim zvukom i to bi bilo to ali sada posle toga se chuju josh tri brza beepa.
 
Nazad
Vrh Dno