Šta je novo?

baterija za iPod Touch

dzena

Slavan
Učlanjen(a)
18.07.2008
Poruke
766
Poena
320
Gde u Srbijici mogu da nadjem bateriju za iPod Touch i za koje pare, guhlao ali ne mogu da nadjem...
 
meni treba baterija za iPod Nano 1G... jos uvek solidno drzi, ali da se obezbedim
 
i mene zanima, imam ipod 5g (valjda) od 30 gb.
baterija ne drzi duze od 2 sata.
 
Vidim ovde se okupljaju oni kojima su baterija na izdisaju na ipod-u...
Pa i mene zanima gde ima da se nadje doticna, moj ipod je touch 2 gen.
Problem nastupa kad ukljucim wi-fi, isrce ga pa ja mislim da ne moze da drzi ni 2h, pa bih uzeo negde ako ovde to uopste postoji...
Ako neko zna i voljan je da podeli to znanje neka pusti na pm...
 
Vidim ovde se okupljaju oni kojima su baterija na izdisaju na ipod-u...
Pa i mene zanima gde ima da se nadje doticna, moj ipod je touch 2 gen.
Problem nastupa kad ukljucim wi-fi, isrce ga pa ja mislim da ne moze da drzi ni 2h, pa bih uzeo negde ako ovde to uopste postoji...
Ako neko zna i voljan je da podeli to znanje neka pusti na pm...

ako 2g može da se updateuje na 4.2.1 probaj da uradiš to, navodno je produžava trajanje baterije kada se koristi wifi
 
Ja sam vec uradio update, mislim da je to samo mit da to produzava...
@donmarkon i koliko te je izaslo sve to planinarenje, i koliko dugo si cekao?
 
Izadje koliko ti pise onde u slucaju linka ovog :) (3.5usd), a cekas od 10 do mesec dana .
 
Platis paypalom a stize kao i sve ostalo narucujem vec par godina ...
 
Covece, pa sada cu opet da smaram ali zar je moguce da te izadje baterija 6 dolara koja stize cak iz inostranstva, pa ja cu odmah da porucim par komada :d
Moracu da narucim, samo moram da se upoznam kako to ide preko pay pal-a, ipak sam jos uvek skeptican, jer ovde u Srbiji sve sto je normalno nije u stvari normalno...
U svakom slucaju hvala na savetu!
E hunteru aj ako ti ranije porucis javi kako si prosao ;) Nije da sumnjam u kolegu donamarkona vec zanima me.
I da, sada da ne idem u off topic ali evo otisao sam na pay pal i tamo za region naravno nema Srbije :S... Ali istrazicu tu je google..
 
znaš kako, ja ako bih poručivao ne bih išao na to da stigne meni, već bih smorio nekog napolje da mi naruči, pa da mi donese... ionako mi se ne žuri, baterija mi je dobra, uzeo bih jednu za rezervu... jednom kad budem imao vremena uzeću da pročitam i da se informišem kako to radi kod nas, koje fore treba da se primene... mada će do tad srbija verovatno biti na listi podržanih zemalja za paypal... ako hoćeš da pokušavaš, imaš teme o pay pal i ebay ovde na benču, pa pročitaj, sigurno ćeš naći dobre savete...
 
Pa to, secam se da ima bas tema posvecena tome i to vise komata stranica...
I treba sesti i listati :)
A pa i ja sam mislio da cimam neke koji su preko, a da dolaze uskoro, a mozda porucim i ovako, videcu...
Sve u svemu meni nije bas da drzi najbolje tako da mozda i pozurim...
 
Naruciti bateriju je najlaksha stvar od svega, zamena je problem, a ako necesh da se zezash sam to koshta 40e..
 
Nazad
Vrh Dno