isnogood Čuven Učlanjen(a) 08.07.2003 Poruke 3,865 Poena 895 03.01.2006 #1 Mozhe procena za barton 2500+<zakljuchan, radi na 3200+ ali samo probano nije drzhan na tome> i Abit NF7 +neki coolermaster cooler. Hvala... BTW. zaboravio sam i jedan ABIT 9550 <128bit> 128mb. Poslednja izmena: 03.01.2006
Mozhe procena za barton 2500+<zakljuchan, radi na 3200+ ali samo probano nije drzhan na tome> i Abit NF7 +neki coolermaster cooler. Hvala... BTW. zaboravio sam i jedan ABIT 9550 <128bit> 128mb.
noki Banned Banovan Učlanjen(a) 14.07.2004 Poruke 408 Poena 319 03.01.2006 #3 Malo vise od 100 eura zavisno od CM kulera.
Wulfgar Slavan Učlanjen(a) 16.10.2005 Poruke 372 Poena 319 03.01.2006 #4 Не видех графичку, ваљда си је касније додао. За њу можеш добити око 50 евра.
luka-d Slavan Učlanjen(a) 28.12.2004 Poruke 749 Poena 319 03.01.2006 #5 Za CPU + ploca + grafika oko 150 evra
boooki Čuven Učlanjen(a) 23.03.2003 Poruke 445 Poena 620 03.01.2006 #6 isnogood je napisao(la): Mozhe procena ... Kliknite za proširenje... Slazem se sa prethodnim postom(vima), ne treba ici ispod 150e.
isnogood je napisao(la): Mozhe procena ... Kliknite za proširenje... Slazem se sa prethodnim postom(vima), ne treba ici ispod 150e.