Šta je novo?

Barton procena

isnogood

Čuven
Učlanjen(a)
08.07.2003
Poruke
3,865
Poena
895
Mozhe procena za barton 2500+<zakljuchan, radi na 3200+ ali samo probano nije drzhan na tome> i Abit NF7 +neki coolermaster cooler.


Hvala...


BTW. zaboravio sam i jedan ABIT 9550 <128bit> 128mb.
 
Poslednja izmena:
Око 100 еврића
 
Malo vise od 100 eura zavisno od CM kulera.
 
Не видех графичку, ваљда си је касније додао.

За њу можеш добити око 50 евра.
 
Za CPU + ploca + grafika oko 150 evra
 
fala.
 
Nazad
Vrh Dno