Šta je novo?

AXP 630W Simple Power AXP-630P12P

Abott

Cenjen
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruke
30
Poena
154
Zna li neko nesto o ovom AXP 630W Simple Power AXP-630P12P napajanju i ako zna neka mi kaze da li vredi cemu ili je jos jedno od mnogih kung fu napajanja...? :wave:
 
Mozda jos nekom zatreba misljenje o pomenutom napajanju.

Flash test na bench sajtu: AXP Simple Power 630W i 750W

Iako se radi o manje poznatom proizvođaču kome će mnogi zahtevni korisnici i poznavaoci IT-a teško pokloniti poverenje, smatramo da po ceni po kojoj se ovi modeli prodaju, AXP svakako ima svoje adute. Naime, skuplji model napajanja koji smo prikazali košta manje od 8000 dinara, dok jeftinije staje tek nekih 5000, što su vrlo atraktivne cene u poređenju sa rešenjima iz Cooler Mastera, Anteca ili Enermax-a, čak i ako ih uporedimo sa modelima koji su "za klasu" ispod. Pored velikog broja sertifikata i odličnog hlađenja, kao i prilično tihog ventilatora, koje je kod skupljeg modela čak i "osvetljeno", AXP Simple Power napajanja zaslužuju da im se pruži šansa, a koliko smo uspeli da saznamo od stranog dobavljača koji ima višegodišnje iskustvo sa ovim brendom, broj povraćaja na reklamaciju je jednocifren i niži od RMA procenta dva druga, daleko poznatija proizvođača. Za nas je to još jedan pokazatelj da se radi o kvalitetnim napajanjima više srednje klase, kojima možete pokloniti svoje poverenje.
 
Ja samo mogu potvrditi za ovaj 630W, napajanje je stvarno odlicno za te pare, kuler je necujan, ne osjeti ovu moju konfu. Ni pod punim opterecenjem nisam osjetio da vruc vazduh izlazi iz njega... Ja sam ga u BL prije godinu platio oko 60 €, a danas je oko 80 €, sto ce reci da sam dobro i prosao.:D
 
Poslednja izmena:
cak i AXP od 500W je neobicno tiho za napajanje te klase. inace, mislim da je AXP NZXT-ov brend sto dodatno uliva poverenje.
 
Poslednja izmena:
Znam da tezina napajanja nije vise merilo kvaliteta, ali kad sam gledao axp 630w i neka druga napajanja, secam se da je bilo najteze
 
Nazad
Vrh Dno