"Jedan od ATI-jevih partnera je na ovogodisnjem Computex-u demonstrirao mizteriozni ATI Viper VPU. Na cipu se nalaze kako Atijev logo tako i Micron-ov logo a hladjenje na ovom najnovijem cudu je bilo slicno kao kod P4 CPU-a. Neki izvori tvrde da je ovo ATI R420 VPU koji treba da se pojavi sledece godine, zanimljivo je da je codename za R400/420 bio “Loki” a ne “Viper”. Drugi izvori tvrde da je ovo jos novije resenje iz ATI-ja i da je Micronov logo na njemu jer ce koristiti GDDR3 memoriju od Microna koja ce raditi na 1600 MHz. "
Sta je ovo :?:
Sta je ovo :?: