Šta je novo?

Ati,DivX,TV

  • Začetnik teme Začetnik teme Highl1
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Highl1

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
2,022
Poena
679
Ovako imam Sapphire r9700pro,i sad imam problema pri gledanju divx-a na tvu,konkretno problemi sa subtitle-om
pustam filmove iz radlighta,na kompu se normalno vide subtitle-ovi na tvu ih nema
instalirao sam i divxg400 koji sredjuje to,ali su onda subtitleovi preko filma i nema bas podrsku za nasa slova(tj neka dobro radi neka ne,iako imam instaliranu podrsku u win2k)
pitanje je sad kako to lepo namestiti i kojim programima,da imam subtitle na tv-u ?
tnx unapred
 
Ako ne pomogne BS player , pogledaj sledeci link
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=34684&highlight=

Pozdrav
 
Hajli, moras da podesis u subtitles>font> encoding na central european.
Ako se ne snadjes, vidi i ovo:
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=27420&highlight=hydravision
 
Ne valja ta graficka, ne moze se to popraviti, vrati je onome gde si je kupio 😉

Pozdrav!

p.s. shum-shum 🙂
 
jaksa je napisao(la):
Hajli, moras da podesis u subtitles>font> encoding na central european.
Ako se ne snadjes, vidi i ovo:
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=27420&highlight=hydravision
podeseno nece..
 
Òàđìč ÐčŽìč,Crystal Divx player je resio stvar,hvala puno 🙂
 
1. MV2player
2.Iskljuci dualview podrsku, daj mu ga samo po televizoru i imaces subtitle.
 
Meni ubedljivo najbolje radi divxg400. Da ti titl ne bi bio preko filma i da bi mogao fino da ga podesavas bitno je da ti ime titla bude isto kao ime filma da bi ga divxg400 automatski ucitao. Probaj pa ces videti. Pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno