- Učlanjen(a)
- 15.12.2001
- Poruke
- 2,022
- Poena
- 679
Ovako imam Sapphire r9700pro,i sad imam problema pri gledanju divx-a na tvu,konkretno problemi sa subtitle-om
pustam filmove iz radlighta,na kompu se normalno vide subtitle-ovi na tvu ih nema
instalirao sam i divxg400 koji sredjuje to,ali su onda subtitleovi preko filma i nema bas podrsku za nasa slova(tj neka dobro radi neka ne,iako imam instaliranu podrsku u win2k)
pitanje je sad kako to lepo namestiti i kojim programima,da imam subtitle na tv-u ?
tnx unapred
pustam filmove iz radlighta,na kompu se normalno vide subtitle-ovi na tvu ih nema
instalirao sam i divxg400 koji sredjuje to,ali su onda subtitleovi preko filma i nema bas podrsku za nasa slova(tj neka dobro radi neka ne,iako imam instaliranu podrsku u win2k)
pitanje je sad kako to lepo namestiti i kojim programima,da imam subtitle na tv-u ?
tnx unapred