Šta je novo?

ATI by ATI procena 9500PRO

  • Začetnik teme Začetnik teme luka-d
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

luka-d

Slavan
Učlanjen(a)
28.12.2004
Poruke
749
Poena
319
Koliko moze da se dobija za ovu karticu u odlicnom je stanju original ATI iz kanade. Zanimame koliko moze da se dobje za nju stoji bezveze a kupio sam novu X800XL i NewYork-a. Hvala unapred. :type:
 
Baš tako, 60€ max.
 
Moze i vise ,ta kartica dere 9600xt,pogotovu klokovana,a 9600xt nema ispod 85Eura polovna,ili ima ,ali bas retko,tako da su te vase cene smesne!
 
Pa neka proba za 90 eur pa ce da vidi koliko ce da ih se javi. Probaj momce, pa koliko izvuces.. Ja licno preko 65 eur za tu karticu ne bih dao sto ne znaci da neko drugi ne bi dao i vise.

Pozdrav
 
Minja je napisao(la):
Pa neka proba za 90 eur pa ce da vidi koliko ce da ih se javi. Probaj momce, pa koliko izvuces.. Ja licno preko 65 eur za tu karticu ne bih dao sto ne znaci da neko drugi ne bi dao i vise.

Pozdrav
Pa ja sam prodao pre neki dan za 75Eu,jer nema sta bolje za te pare,decko koji je kupio od mene je imao 7 dana da nadje bolje pa nije nasao!
Kartica ima bios od 9700pro,i sa athlonom2.3Ghz moze da preko 4600 3dmarka2003,klokovana!
Ja sam sa 1.6Ghz isao do 4200,vredi svaku paru!
U HL2 daje vise fps-a od klokovane 6600!
Uostalom evo vam poredjenje na default podesavanjima
http://www.tomshardware.com/2004/10/04/vga_charts_iv/

7:3 za 9500pro protivu 9600xt,a 9500pro se klokuju do jaja (npr. kod mene sa 3550 na 4200).
 
Poslednja izmena:
Somilic je napisao(la):
...tako da su te vase cene smesne!

To nisu smešne cene, to su realne cene. 😉
Ovde, na forumu, za veće pare će veoma teško da je proda.
Na nekim drugim mestima, gde su cene "malo" nerealnije, možda i prođe, u svakom slučaju treba da proba ako ima vremena, ne može ništa da izgubi...
 
SuperStarr je napisao(la):
To nisu smešne cene, to su realne cene. 😉
Ovde, na forumu, za veće pare će veoma teško da je proda.
Na nekim drugim mestima, gde su cene "malo" nerealnije, možda i prođe, u svakom slučaju treba da proba ako ima vremena, ne može ništa da izgubi...
Ako su realne, ti mi nadji kad je neko prodavao 9500pro za 50Eura! 😉
Kolko onda vredi 9600pro 40Eura ,a 9550 30Eura,ako gledamo jacinu kartica?!
 
Poslednja izmena:
Meni je jedan lik sa ovog foruma prodao za 60 evra...jos letos
 
Somilic je napisao(la):
...Kolko onda vredi 9600pro 40Eura ,a 9550 30Eura,ako gledamo jacinu kartica?!

R9600Pro : 45-50€
R9550 : 40-45€

Druga je stvar što su se na forum dovukli nakupci pa je teško kupiti po realnim cenama, roba brzo ode... 😉
Zato ja prilikom prodaje dajem prednost članu koga znam, ko je duže vreme na forumu i sl.
A ovi novi sa <50 postova - za njih imam druge cene. :d Cene sa PCBerze! :d 😀 :d
 
ma nije bitno za koliko si kupio. svima uleti ponekad neka dobra cena.
Ja sam kupio HIS 9550 VIVO 128bit za 40e.
Ja cenim ovaj 9500pro nekih 65e.
 
Aha ,a kolko onda po vama "realno" vredi 9600xt?!
 
Poslednja izmena:
9600xt - max 70e, preko toga se vec ne isplati.
P.S. 9500 pro - NE MOZE da se moduje u 9700 pro, kako god ti stavljao BIOS od 9700 jer je 128-bitan. Da je obican 9500 - onda bi mogao da uzmes i vise od 70e - mozda i do 90... Ali...
 
Poslednja izmena:
Pa Sasa je prodavao R9700(Pro) sa nekim Zalmanom za 90€! A možda ga je čak prodao jeftinije! 😉
`De može R9500 da vredi toliko? :trust:
 
Poslednja izmena:
Ortak je modovao ovu njegovu sa 9500PRO na 9700PRO i radi besprekorno. Ali nevoli da je drzi na tome jer se puno greje. Znaci oko 50-90 evra plafon.
 
Darko je napisao(la):
9600xt - max 70e, preko toga se vec ne isplati.
P.S. 9500 pro - NE MOZE da se moduje u 9700 pro, kako god ti stavljao BIOS od 9700 jer je 128-bitan. Da je obican 9500 - onda bi mogao da uzmes i vise od 70e - mozda i do 90... Ali...
Izvini gde sam ja rekao da je modovana u 9700pro,bios je stavljen iz drugih razloga,bolji oc!
Samo mi to nije jasno,kako se 9600xt ne isplati za vise od 70Eura kad je niko ne prodaje ispod 80Eu,a drugo sta mozete da kupite za 70Eu preko oglasa na ovom forumu!
Mislim ta prica sta je realno je besmislena,jer ljudi formiraju cene na osnovu drugih cena na forumu,malo prelistas,uporedis i cao,to je cena!
A to sto na primer nekom od vas ta kartica apsolutno ne treba,pa za njega vredi 50Eura,ne znaci da joj je to "realna" cena !
Ajde malo da pricamo o golfu II i njegovoj realnoj ceni! :zgran:
 
Trazi slobodno 70-75eur prodace se...
 
A koliko brzo za te pare posto ortaku treba kinta.
 
SuperStarr je napisao(la):
Pa Sasa je prodavao R9700(Pro) sa nekim Zalmanom za 90€! A možda ga je čak prodao jeftinije! 😉
`De može R9500 da vredi toliko? :trust:

Moze jer se gotovo svi moduju u 9700 pro sto ga automatski svrstava u visi cenovni rang. 9700 Pro ima rezultate za 10% nize od 9800 pro, te mu je i cena toliko niza 😉
 
Znaci sve u svemu kartica glat moze da ode za 70 evra u kratkom periodu kao 9700 PRO.
 
luka-d je napisao(la):
Znaci sve u svemu kartica glat moze da ode za 70 evra u kratkom periodu kao 9700 PRO.
Ako je to bila 9500pro,onda ne moze kao 9700pro,iako je komp prepoznaje kao 9700pro,jednostavno ona samo ima bios od 9700pro i bolje se klokuje,ali za 70 Eura moze u svakom slucaju!!

Ako je to 9500 obicna,pa modovana u 9700pro,onda moze i vise da se dobije !
 
A bila je san svakog gamera.Lete godine i tehnika. Na žalost, čim kupiš novi hardware, već si kupio zastarelu stvar.
 
Nazad
Vrh Dno