Šta je novo?

AT5IONT-I

Srecko31

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2003
Poruke
109
Poena
619
Da li neko ima ideju da li se kod nas pojavila ploča iz naslova.

Kanio sam se kupiti neku iz AT3 serije, ali sam malopre saznao da se pojavilo ovo čudo. Cena na nemačkom amazonu je 165 €, što nije malo uzimajući u obzir da treba još da investiram u sodimm ddr3 memoriju...
 
Au, extra - a ja zamalo da kupim AT3ION-T. Sada definitivno uzimam ovo. Nadam se samo da je ima fizicki...
 
Za slicne pare imas Gigabyte H55N-USB3 u kombinaciji sa G6950 ili malko skupljim Core i3 ako ti treba mini-itx konfiguracija.
Jedino sto nije fanless resenje, ali zato ploca otkida (core i3 na 4 GHz sa box coolerom:)).

Ili sacekaj Sandy Bridge mini-itx ploce i procesore sa boljim GPU performansama.
 
Ja sam razmisljao da uzmem to za dnevnu sobu jer nema fana i ide preko posebnog adaptera (znaci buka ~0 db, a uzeo bi Deluxe verziju jer ima WLAN adapter na sebi vec da ne razvlacim kablove po sobi) ali ne znam kako bi gurao 1080p filmove na 42" LCD-u?!
Ajd ako nije frka javi utiske i koliko si pukao da ga sklopis do kraja (inace ne znam koliko si upucen obrati paznju na memoriju koju ces stavljati kazu da je ploca EXTERMNO izbrljiva po tom pitanju)!
 
Evo pokusavam vec 3 dana da pazarim pomenutu plocu AT5IONT-I i nema je nigde!
Svi nesto peru ruke, jao pa nema je, nestalo. Na dva mesta nisu ni znali da mi kazu kolika je bila cena koliko se ocigledno kratko pojavila na stanju. Koliko su ih uvezli, verovatno "vecu kolicinu"....5 komada. %^@#! ti Srbiju ....grrrr

E jedva cekam 14ti januar da se kupim odavde i da idem.....
 
Poslednja izmena:
Evo pokusavam vec 3 dana da pazarim pomenutu plocu AT5IONT-I i nema je nigde!
Svi nesto peru ruke, jao pa nema je, nestalo. Na dva mesta nisu ni znali da mi kazu kolika je bila cena koliko se ocigledno kratko pojavila na stanju. Koliko su ih uvezli, verovatno "vecu kolicinu"....5 komada. %^@#! ti Srbiju ....grrrr

E jedva cekam 14ti januar da se kupim odavde i da idem.....

mnogo toga jeste lose ovde, ali ovo je posledica toga sto je trziste malo, i sto je kriza u pitanju...ne branim Srbiju,ona je takva kakva je

ps. sve najbolje gde god da ides
:wave:
 
Ma idem u Kaliforniju za manje od mesec dana minimum na nekoliko godina, nego treba da sredim HTPC u dnevnoj sobi za ukucane. Posto sam prodao/prodajem svoj hardver iz kuce i izvrsio sam rokadu preostalog po masinama od sestre, caleta, isl. ostao mi je HTPC u dnevnoj sobi bez ploce/proca i memorije pa hocu da ubacim neko low power resenje da ne trosi puno i da je tiho.
Ova ploca bi mi dosla ko porucena za to. Zar niko ne zna gde moze da se nadje? Jel zna neko ko je uvezao prethodnu 'turu'?
 
Vrh Dno