Šta je novo?

Asus Xonar DG

  • Začetnik teme Začetnik teme perce
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
E teško ćeš onda da je nađeš , pošto je i ja tražim za sebe. A jel si pitao da li možda može da se naruči iz Comtrade-a ili im je samo sajt neažuriran ?
 
Sto mora Novi Sad? Naruci iz neke firme u BGu neka posalju kurirom. 😉
 
Hteo sam danas da dodjem do karte ali avaj. Zelje i trenutne prilke, za naizgled 'vako banalnu stvar izgleda nemaju veze. Na kraju ce biti narucena iz beograda vidim ja.
 
Prosto neverovatno da u NSu ni u jednoj firmi nema DG. :trust:
 
I ja sam se cudio, hteo sam tu da uzmem kad vec dolazim u NS, ispade da samo e... ima dg.
 
Sto mora Novi Sad? Naruci iz neke firme u BGu neka posalju kurirom. 😉

Slažem se. Ja sve kupujem uglavnom preko BG i ako sam iz Jagodine. Sa kurirom me iznese manje nego da kupim u Jagodini.

Kod Asus Xonar DG me nervira to što kao najslabijoj kartici iz serije retko izlaze drajveri. Za sada samo 3. Ovo sam rekao jer sam imao nekih problema i menjao drajere.
 
Da ali je i kartica poslednja iz serije. 😉
Drugo, mozes Unixonar da probas. 😉
 
Nazad
Vrh Dno