Šta je novo?

ASUS Transformer TF101 punjac??

dejanz

Čuven
Učlanjen(a)
25.04.2002
Poruke
90
Poena
610
Gde ima da se kupi punjac sa kablom za ovaj uredjaj. Povukao sam malo jace dok se punio i sada nece da puni, neznam dali je do kabla ili punjaca, ako neko zna gde ima da s ekupi neka javi.

Hvala.
 
Hvala na odgovoru, izgleda da je kablic u pitanju, jer na isti punjac kad ukljucim mobilni , puni ga. Kad transformer ukljucim na racunar prepoznaje ga, ali ne vidi ga bas skroz, jer nemogu da sinhronizujem i da mu pristupim. Na koji servis mislis, dali moze da se naruci postom? I dali znas dal postoje malo duzi kablovi za njega.

Pozdrav.
 
Mislio sam na Kimtec - ovlasceni ASUS servis. Nazovi 011/20 70 677 i raspitaj se za uslove prodaje i duzinu kabla. Da li ti je racunar pre prepoznavao tablet kako treba? Probaj da iskljucis tablet i da ga povezes na racunar (bez docka). Ostavi tako nekoliko sati i onda proveri da li se baterija malo dopunila. Zbog slabe struje na USB portu punjenje bi trebalo da bude veoma malo, ali ako napuni makar za 1-2% to bi trebalo da znaci da je kablic ispravan.
 
Zvao sam ih. Mnogo se ceka kod njih. Napravio sam punjac od nekog starog ispravljaca i vezao na obican usb2 zenski konektor. puni odlicno, samo je malo veci nego oreginal :)
Videcu kasnije mozda kupim neki manji. Pozdrav.
 
Imam slican problem sa Transformerom, povukao sam punjac iz struje i kad sam ga sledeci put stavio, nece da puni. Kada ga zakacim na racunar, npr. celu noc mi napuni 20-ak % ... Kupio sam univerzalni punjac sa 5v (2.1A) i nece da se javi, samo sjane ekran i to je to, ne pokazuje da se puni baterija. Pre neki dan sam dobio i univerzalni Tablet punjac iz USA i isti problem, zakacim ga na struju, sjane kao, pali se i daje da se baterija ne puni :/ sve sam probao sem USB-a da nadjem drugi, e sad ako puni na racunaru malo da li to znaci da sigurno radi USB ili moze biti da samo provuce tek toliko struje ?
 
Pozdrav drugari. Ja sam nov ovde, pa se unapred izvinjavam ako sam nesto preskocio, ali imam isti problem. Polomljen usb prikljucak na kablu od punjaca. Kako zalemiti, povezati, ili bar drzati dok se ne napuni baterija. Ubise me deca, a gde god sam zvao, ili nemaju, ili se ceka podugacko. Pomagajte, molim vas. Hvala!
 
pokidah punjac od Transformera ( potuno se odvojio deo koji ide u racunar )
Gde ima da se kupi nov i po kojoj ceni posto mislim da nema svrhe ovo popravljati
 
pokidah punjac od Transformera ( potuno se odvojio deo koji ide u racunar )
Gde ima da se kupi nov i po kojoj ceni posto mislim da nema svrhe ovo popravljati

Zdravo. Imas verovatno da narucis sa neta od Kineza, na Aliexpress recimo. Ali ako ti se odvojio usb deo sto ide u racunar, mozda bolje da ti neko samo zalemi nov na postojeci kabal.
 
nasao na KP
 
Nazad
Vrh Dno