Šta je novo?

Asus T100TA, z300c ili nesto trece

Genghis Khan

Čuven
Učlanjen(a)
18.03.2001
Poruke
2,491
Poena
680
U potrazi sam za tabletom sa dokom/tastaturom. T100ta je prilicno matoriji ali koliko sam procitao vlasnici su jako zadovoljni (ili gresim). Z300c mi deluje super - noviji ali bih voleo da tastatura radi i bez da je bt ukljucen sto koliko sam shvatio nije moguce.

Lenovo miix300 mi se nekako ne dopada. Click mini je 9inch a ja bih ipak 10. Vidim na oglasima npr i TF600TG. Stariji surface uredjaji?

Kakva su iskustva i sta uzeti za 150-300? Koristice se po kuci, vrlo umereno i u 99% slucajeva samo kao tablet. Dobro bi bilo da lepo radi sa office dokumentima pa je mozda win zato privlacniji, ali ne i presdudan.

Hvala
 
Imam t100ha. 64gb emmc i 4gb ram memorije. Stvarno izuzetno radi. Office i autocad viewer su programi koje poslovno koristim. Sve mi je sinhronizovano preko gdrive, imam sd karticu od 128 gb i sve mi je na njoj osim windowsa i programa. IPS ekran, , uglovi fenomenalni.
Imao sam problem sa wifi drajverima (do win 10 je) i rešio sam drajverima za 8.1. Bluetooth radi odlično, zbog Nexusa mi je bitno što ima usb 3.1.
Izlazi ti iz cene, a ako možeš da dodas još novca, imaš preporuku. Da ga nisam uzeo, pazario bih neki stariji surface ili yogu sa 4gb rama i hdd - om.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam zakucan ovom sumom. Hvala na savetu. Deluje zanimljivo...
 
Kolega nahvatao na oglasima Surface 3 LTE 128GB sa Type coverom (x7-8700, 4GB RAM) za 270€ (polovan naravno, ali stvarno bez tragova korišćenja), imao prilike da se malo poigram sa istim i apsolutno je fenomenalna stvarčica.

U odnosu na njega, moj T100TA deluje kao puž.
 
Nazad
Vrh Dno