Šta je novo?

ASUS M4A89GTD PRO/USB 3.0

Komp je extra ,sinoc je bio pusten linx pa sam ga sikao pa ugasio da ne pomisli neko da je fake, vdrop je sa 1.332 ide do 1.280 u loadu ,proceor ne preazi 45 stepeni, ploca ne prelazi 39, doduse napred 2x12 tice jedna nazad , memorija 1600Mhz 7-8-7-24 1.6V kao sto pise na memoriji. Load line calibration i ovaj drugi calibration je off . Bios je najnoviji flesovan iz wina za 2 sec iznenadio sam se kako brzo sve u svemu zadovoljan sam.

Mislim da je core unlocker ok kada se komp butuje pritisnes 4 i sve sam namesti

Ne svidja mi se sto je graficka u midi toweru skroz dole i zaklanja pci slot

http://[url=http://d.imagehost.org/view/0635/machina][/URL]
 
Poslednja izmena:
Cestitam na kupovini,neka te dobro sluzi. I meni je to bilo neobicno,Kartica mora da bude ubodena u onaj donji slot,stvarno mi nije jasno kakva je razlika ?!
 
vidi ih uzichani :D Cestitam na kupovini :)
I da li je to phenom II BE 560?
 
Komp je extra ,sinoc je bio pusten linx pa sam ga sikao pa ugasio da ne pomisli neko da je fake, vdrop je sa 1.332 ide do 1.280 u loadu ,proceor ne preazi 45 stepeni, ploca ne prelazi 39, doduse napred 2x12 tice jedna nazad , memorija 1600Mhz 7-8-7-24 1.6V kao sto pise na memoriji. Load line calibration i ovaj drugi calibration je off . Bios je najnoviji flesovan iz wina za 2 sec iznenadio sam se kako brzo sve u svemu zadovoljan sam.

Mislim da je core unlocker ok kada se komp butuje pritisnes 4 i sve sam namesti

Otključaj ga hardverski, pomeri prekidač. :)
Tako ćeš i pri flešovanju biosa, imati uvek otključana jezgra, kao da si od samog starta uzeo quad core :) Softverski kad ga otključaš, procesor se svaki put pri butovanju otključava...

P.S

Hajte ljudi malo na ovu akciju http://forum.benchmark.rs/showthread.php?t=244275 mesec dana igranja imate :)
 
Poslednja izmena:
uuu dobra akcija :D Voleo bih da ucestvujem,ali nemam neku od gorepomenutih ploca.
 
Ovo je ono što ja znam da ima, neke su sw neke su hard core unlocker. Opet ne moras d aimaš ploču, treba da imaš bar neko osnovno znanje, a uortači se sa nekim ko ima :)


M4A89GTD PRO(/USB3)
Crosshair IV Formula
M4A89TD PRO/USB3
M4A88TD-V EVO(/USB3)
M4A88TD-M EVO/USB3
M4A88TD-M(/USB3)
M4A88T-V EVO(/USB3)
M4A88T-M(/USB3)
M4A87TD EVO
M4A87TD(/USB3)
Crosshair III Formula
M4A79T Deluxe(/U3S6)
M4A79 Deluxe
M4A79XTD EVO(/USB3)
M4A78T-E
M4A78-E

M4A785T-M
M4A785-M
M4A785TD-V EVO(/U3S6)
M4A785TD-M EVO
M4A785D-M PRO
M4A78-AM
M4A78-EM/1394
M4A77TD PRO(/U3S6)
M4A77TD
M4A77T(/USB3)
M4A77D
M4A77
M4A78L-M LE
M4A78L-M
M4A78LT-M
M4A78LT-M LE
M4A78LT-M PLUS

M4N98TD EVO
M4N82 Deluxe
M4N75TD
M4N72-E
M4N78 PRO
M4N68T PRO
M4N68T V2
M4N68T LE V2
M4N68T-M V2
M4N68T-M LE V2
 
pa dobra akcija ali ne moze to za 2 dana da se uradi :ppPPpP
 
Izvinjavam se shto hijack-ujem temu ali imam pitanje vezano za ovu Asus M4A89GTD Pro plochu iz teme..

Jel postoji onaj 4-pinski CD-In prikljuchak gde bih mogao da ubodem TV kartu ili cu morati da smislim neko externo reshenje?

Thanks
 
Sad sam gledao,nazalost nema :-/ Mislim da ni jedna novija ploca ne poseduje isti.
 
ujeee, koji trip, kako onda zvuk TV karte da povezhem?
 
ujeee, koji trip, kako onda zvuk TV karte da povezhem?

Tako što ćeš jedan kraj kablića(koji ide iz PCBa TV kartice), da povežeš sa 3,5mm jackom i to ćeš kroz neku rupu na kućištu da izvedeš do Line-In na zvučnoj kartici. A naravno, drugi kraj ide normalno iz TV kartice. Praktično ćeš direktno da povežeš TV karticu i zvučnu.
 
rupu na kucishtu, a? :D
zar nema neka valjana spoljna veza nego mora da se "bushi" kucishte? :)
 
rupu na kucishtu, a? :D
zar nema neka valjana spoljna veza nego mora da se "bushi" kucishte? :)

Heheh, nema, moraćeš da skineš metalnu pločicu za zadnje strane kućišta. Nije strašno ne vidi se mnogo.
 
chek malo, kako mislish da povechem 3.5" sa tim kablicem?
Ruchno cu morati da pravim kabl?
 
uzeo sam danas neku Compro E300 kartu uz koju ne dolazi kablic isto a prodavac kazhe da zvuk ide preko PCIe magistrale poshto je PCIe i sama kartica.

Sa nevericom sam primio tu izjavu i uzeo karticu da probam sutra.

Jel to to, ide zvuk bez povezivanja na plochu ili zvuchnu kartu?
Sve kartice sa kojima sam se susretao su bile sushta suprotnost izjavi prodavca.

Osim toga deluje pristojno, sertifikovana za Vista/Win7 64bit, sexy mali daljinac, ne tako loshe dizajniran software kao za ostale karte (poput silnih media centrova i Leadtekovog PVR2) i naravno PCIe x1 :)
 
uzeo sam danas neku Compro E300 kartu uz koju ne dolazi kablic isto a prodavac kazhe da zvuk ide preko PCIe magistrale poshto je PCIe i sama kartica.

Sa nevericom sam primio tu izjavu i uzeo karticu da probam sutra.

Jel to to, ide zvuk bez povezivanja na plochu ili zvuchnu kartu?
Sve kartice sa kojima sam se susretao su bile sushta suprotnost izjavi prodavca.

Osim toga deluje pristojno, sertifikovana za Vista/Win7 64bit, sexy mali daljinac, ne tako loshe dizajniran software kao za ostale karte (poput silnih media centrova i Leadtekovog PVR2) i naravno PCIe x1 :)

Ja sam svoju ubo bez problem i radi bez ikakvih kablića :)
 
Ne ali isti je princip priključivanja...makar mislim da je tako...Compro je u klasi moje Power collor.
 
ok, to je to, zvuk stvarno ide preko PCIe, procedura je bezbolna totalno, posle isntalacije drivera ne treba ni restart, tv app se instalira za 3 sekunde, skenira kanale svetlosnom brzinom i jako je dobar kvalitet slike. Odlichna budzhetska kartica, preporuka!

hvala svima na sugestijama :)
 
Narode odlučio sam se da menjam moju memoriju...Treba mi pomoć oko izbora nove...dajte neka iskustva sa

Mushkin RedLine Radioactive PC1600 CL6, 996959

i

Patriot 1600MHz DDR3 Exteme Sector 5 PGV34G1600ELK

dajte malo info-a :)
 
Vrh Dno