Šta je novo?

Astratelekom

antosa

Cenjen
Učlanjen(a)
25.11.2010
Poruke
84
Poena
160
Imam dva meseca Superfiber 30 NET +tel 1799 din.Prva godina upola cene.Internet ima down i up 30 Mbit-s.
Sve za sad radi za 5 osim telefona.Ne mogu da pozovem mobilni broj?Kontaktiram korisnicki servis otklone kvar i pri sledecem pozivu opet isti problem?
Na kraju sam digao ruke ionako retko yovem sa fiksnog na mobilni.
Ima li iko na forumu neka iskustva sa ovim provajderom i da li se isplati uzeti i njihov TV (trenutno sam na TotalTV)?
Arene su pokupile sve sto valja od sporta a oni imaju u ponudi
 
To ti je bivsi radijus vektor, koji je prodat telekomu.
Ja bih se drzao sto dalje od njih.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Edit: Sad se setih, Astra Telekom je ustvari kupio Madnet i to je zaseban provajder. Elem, vidi kako u tvom rejonu funkcioniše televizija pa se tek onda odluči da li ti je to ok.
Doduše, bio sam na Madnetu u Žarkovu na Wireless-u i Beotel im je bio natprovajder, ali vrlo brzo iza toga su se prodali pa ne znam da li Astra sada drži taj Beotelov link ili ne.
 
Sad videh ovu temu, pa da napisem nesto o Astri.
Kao prvo, internet im je uzas! Placam 1420 dinara za protok od 10mbs i retko kada imam taj protok. Doduse, lepo su se ogradili i pise do 10mbs. Cim malo zagrmi, automatski ostajemo bez konekcije. Od drugova koji imaju i TV, cuo sam da je nemoguce u isto vreme gledati TV i pretrazivati internet.
Posto sam njihov korisnik od samog pocetka, pre nekoliko dana mi nude specijalnu ponudu uz nov ugovor - Zagarantovanu sadasnju cenu u naredne dve godine :ROFLMAO:
Ne znam ni sam da li je smesno ili zalosno...
 
Astra Telekom je pre par godina preuzeo lokalni provajder Tippnet u Subotici. Juče vidim flajer u sandučetu, nude ADSL do 10 Mbita za nešto oko 1400-1500 dinara, a cela okolina već pokrivena optikom do 1 Gbit (i to ima izbor 2-3 provajdera), ko još nije prešao na optiku, neće ni na Astru...
 
Ja koristim wifi na vikendici, 20/3 paket, radi sve kako treba. Jednom prilikom se link 'zaglupeo' pa je vukao samo 10mbps. Zvao podrsku, kazu restartujte ruter i pppoe, proradilo sve ful brzinom. Nakon toga su insistirali da neko dodje i proveri opremu jos jednom.
Sto se mene tice, preporuka, mozda zavisi i od lokacije.
 
Pre nekih sat vremena ostali smo bez konekcije nekoliko minuta. Posto je brzina katastrofalna, uradio sam speed test i tamo me sacekalo malo iznenadjenje. Umesto Astra Telekom i moje IP adrese, sada pise SBB i neka druga IP adresa:
 

Prilozi

  • sbb.JPG
    sbb.JPG
    42.4 KB · Pregleda: 30
Pre nekih sat vremena ostali smo bez konekcije nekoliko minuta. Posto je brzina katastrofalna, uradio sam speed test i tamo me sacekalo malo iznenadjenje. Umesto Astra Telekom i moje IP adrese, sada pise SBB i neka druga IP adresa:
Kupili link + iznajmili opseg IP-a od SBBa :D
 
Nesto su zeznuli debelo, download jos uvek ne prelazi 1Mbps...
 
pozdrav svima nov sam ovde, moze li neko da mi pomogne treba mi informacija koji je model stb rutera koji astra telekom koristi za tv. Hvala u napred na odgovoru
 
Nazad
Vrh Dno