Šta je novo?

ASROCK Fatal1ty H97 Killer ILI ASUS B85 GAMER?

Lobster

Slavan
Učlanjen(a)
16.09.2004
Poruke
667
Poena
319
Koju od ove dve, cena je ista ?

Interesuje me kvalitet ploce, stabilnost, performanse....

Procesor I5 4460
 
asrock,ali zbog sasvim drugog razloga od navedenih.performanse su iste,bile bi iste i na najjeftinijoj h81 ploci.sve ploce danas rade isto,razlika je cipset, i konektori.zavisno od potreba,ali ja na tvom mestu sigurno bih uzeo neko jeftinije resenje,obe ploce,sem estetike,ne nude nista zapravo sto bi tebi koristilo.
 
asrock,ali zbog sasvim drugog razloga od navedenih.performanse su iste,bile bi iste i na najjeftinijoj h81 ploci.sve ploce danas rade isto,razlika je cipset, i konektori.zavisno od potreba,ali ja na tvom mestu sigurno bih uzeo neko jeftinije resenje,obe ploce,sem estetike,ne nude nista zapravo sto bi tebi koristilo.

Daj razlog za Asrock
 
H97 ima podršku za broadwell procesore, ako ti to nešto znači. ASRock ima 6xSATA3 konektora, a Asus ima 4xSATA3 i 2xSATA2, AsRock ima M.2 slot i veći broj USB3.0 portova... Ali pitanje je šta tebi treba
 
Jedina prednost Asusa je 3 godine garancije, ASRock cini mi se daje 2 godine.. E sad, ako ne planiras skorije da menjas masinu, to moze da bude znacajan faktor.
 
yep,3g je na sve killer plojke,ako se tacno secam.sad,broawell na ddr3 ploci i m.2 slot u narednih 2g...puno srece zelim i tebi (a i sebi,rado bi i ja bocnuo pci-e x4 ssd ali i da imam 400+e odakle mi :) ).
 
i ja :)
 
Vrh Dno