Šta je novo?

Asheron's call 2

sharp_blade

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2001
Poruke
110
Poena
619
ima li negdje kod nas da se nabavi ovo čudo :)
udlucio sam da mu dam sansu jos samo da nabavim igru,pa ako neko zna kako,gdje neka kaze
poz.
 
sharp_blade je napisao(la):
ima li negdje kod nas da se nabavi ovo čudo :)
udlucio sam da mu dam sansu jos samo da nabavim igru,pa ako neko zna kako,gdje neka kaze
poz.

Bolje nemoj.... pogoto ako imas dial up vezu....

Ja sam imo puno problema sa jedinicom... A i boli pirate *urac da prodaju igru koju niko nece.... zbog ocajnih telekomunikacionih uslova... :(
 
moze li uopste pirat da se igra???Mislio sam na orginal igru.
probao sam Dungeon siege da igram online(igre su mnogo slicne) i bilo je sasvim zadovoljavajuce.
daj mi neka iskustva (osim modema :) ) iz tih online RPG-ova.jesu li stvarno tako dobri kao sto se prica?
poz.
 
sharp_blade je napisao(la):
moze li uopste pirat da se igra???Mislio sam na orginal igru.
probao sam Dungeon siege da igram online(igre su mnogo slicne) i bilo je sasvim zadovoljavajuce.
daj mi neka iskustva (osim modema :) ) iz tih online RPG-ova.jesu li stvarno tako dobri kao sto se prica?
poz.

Jesu! Stvarno su jako dobri! Ugodjaj je jako velik jer je to ipak u drustvu :D
Igri jednostavno nema kraja!.... ja sam se namucio dok sam moj pirat (nabavljen u cro) natero da radi.... uz mnogo patcheva i ostalih *ranja.. :p
 
Meni se svidja NEOCRON, skinuo sam demo i stvarno je dobra star samo sta mi vredi kad imam modem tako da od ful verzije nema nista bar za sada.

P.S. Da treba da se skine i GB skinuo bih ali opet taj modem i kako njime igrati nesto u realnom vremenu a da nije WC III?
 
modem jeste najveci problem,ali i server zna da pravi sranja.ako igras uvece(posle 12),moze se igrati uz neki minimalni lag.govorim za Dungeon Siege kog ponekad odigram,igra je slicna sa AC2.
 
Vrh Dno