Šta je novo?

Ashen

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Kako Ashen nema temu? Igra je besramna, maltene savrsena kopija Soulsa sa potpuno drugacijim, fantsticnim art-om. NPC saborci su zanimljiva novina i maltene su desna ruka kroz celu igru. Za razliku od Soulsa igra je izazovna, a ne frustrirajuca (za moje kriterijume). Zbog cartoonish stila lagano moze da se vozi u 4K/60fps i na mid-range kartama. Od poslednjeg Witchera nisam ovoliko uzivao u nekoj igri.

http://www.ashen-game.com/
https://store.steampowered.com/app/649950/Ashen/
https://www.epicgames.com/store/en-US/product/ashen/home

 
I ja sam se isto pitao za Mutant Year Zero Road to Eden...

Verovatno ima Denuvo pa kao i druge teme zazivi posle 6 meseci... :) Mada su nisni zanrovi tako da ono, "nije FIFA/BF/CoD/PUBG ne daju nam se pare dok ne bude na masnom popustu"... :)
 
Nema ovo Denuvo koliko ja znam. Meni se licno malo ogadila zbog Epic eksluzivnosti, a cuo sam i price tipa mrtav i prazan svet, slabi broj oruzja i armora... a do dan danas ne razumem ovaj blesavi "no face" dizajn :d
 
Mislim da moze i da se kupi i da se proba, a dosta bas pozitivnih komentara ima.

Pogledah par reviews i iskreno meni licno ovaj stil grafike ne lezi... sto nece biti nikakav problem ukoliko je sve ostalo vrlo dobro kako pricaju.
 
Odigrah ovo malo (vise), i sve u svemu dobra igra. Ima nekih stvari gde je bolja od DS-a, nekih gde je losija, ali ima neki zarazni element koji vuce na igranje. NPC saborci pomazu koliko i odmazu, u borbi umeju da budu dobar mamac i znaju i dosta damage da odvale, al kad se ubaguju pa nece da nastave dalje da prate, ili padnu u vodu/provailiju, ili rushuju na nekog protivnika skroz pozadi kroz njih petoro... ugh. Verovatno je bolje igrati s nekim ali koliko cujem multyplayer je tako lose implementiran da je kastastrofa u svakom aspektu.

Od replay value izgleda nema nista, nema neke reci o drasticno drugacijim buildovima ili nacinu igranja, a ng+ je navodno maksimalno zbrzan i nudi bukvalno 100% isto iskustvo samo sa prepolovnjenim statsima.

Sve u svemu uzivam u ovome daleko vise od Hollow Knighta koji igram uporedo i koji mi do sada uglavnom samo ide na zivce :d
Ako bude nekih dobrih dlc-ova kad izadje na Steamu, uzima se.

Dakle preporuka.
 
Poslednja izmena:
I ja sam se isto pitao za Mutant Year Zero Road to Eden...

Verovatno ima Denuvo pa kao i druge teme zazivi posle 6 meseci... :) Mada su nisni zanrovi tako da ono, "nije FIFA/BF/CoD/PUBG ne daju nam se pare dok ne bude na masnom popustu"... :)

uh hvala za mutante. sinoc malo detaljnije bacih pogled na igru i neki walkthrough i videh da je 3h ujutru. prelepa i originalna igra. uzima se obavezno kad bude barem na nekom malom popustu jer se u zadnje vreme nakupovah igara i istrosih poprilicno.

Ashen mi se za sad ne svidja...
 
Nazad
Vrh Dno